קו 689
באר טוביה←ערערה-בנגב
מטרופולין (Metropoline)
מפת המסלול של קו האוטובוס 689 של מטרופולין (Metropoline) - באר טוביה←ערערה-בנגב
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 689 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 689 (באר טוביה←ערערה-בנגב) יש 30 תחנות. מסלול הקו מתחיל במכללת אחוה ומסתיים במסגד טאלב/קופת חולים לאומית.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 689 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: באר טוביה←ערערה-בנגב (30 תחנות)
מכללת אחוה
צומת אחים
צומת פלוגות לדרום
מחלף מיתר לערד
צומת חורה
צומת יתיר
נחל סועה
מחלף מולדה
נחל ענים
צומת נבטים
כסייפה אבו רביעה
מחצבת הר דרגות/דריג'את
צומת כסייפה
בית ספר חאמד
שכונה 23
קופת חולים כללית
מועצה מקומית
בית ספר טלאל מלח
בית ספר אבו ואדי
צומת כסיפה/כביש 80
בית ספר אלנג'אח
אזור תעשייה
מועצה מקומית
בית ספר רב תחומי
מועצה מקומית
בית ספר אבו עראר
טיפת חלב
שכונה 2
משתלה
מסגד טאלב/קופת חולים לאומית
שאלות ותשובות לגבי קו 689
מתי מתחיל לפעול קו 689?
קו 689 מתחיל לפעול ב-14:00 בשישי
באיזו שעה קו 689 מפסיק לעבוד?
קו 689 מפסיק לפעול ב-14:00 בשישי
מתי מגיע קו 689?
כדי לראות מתי קו באר טוביה←ערערה-בנגב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו באר טוביה←ערערה-בנגב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 689 (באר טוביה←ערערה-בנגב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס באר טוביה←ערערה-בנגב (באר טוביה←ערערה-בנגב) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 689 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 689 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 689
קו האוטובוס 689, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 16:15 - 19:10
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 16:15 - 19:10 | 75 - 100 |
ב׳ | 16:15 - 19:10 | 75 - 100 |
ג׳ | 16:15 - 19:10 | 75 - 100 |
ד׳ | 16:15 - 19:10 | 75 - 100 |
ה׳ | 16:15 - 19:10 | 75 - 100 |
ו׳ | 14:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל689 (מ מכללת אחוה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 689 (באר טוביה←ערערה-בנגב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 689
תעריף הנסיעה ב689 (באר טוביה←ערערה-בנגב) של מטרופולין (Metropoline) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
689 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 689 היא מכללת אחוה והתחנה האחרונה היא מסגד טאלב/קופת חולים לאומית.
קו 689 (באר טוביה←ערערה-בנגב) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 689. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 689.
מעקב אחר קו האוטובוס 689 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 689 (באר טוביה←ערערה-בנגב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 689 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 689 ב-ישראל
689 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 1 - מסוף קדמה-רמת השרון<->מסוף קדמה-רמת השרון-3#
- 65 - הגולן/החרמון-הוד השרון<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-1#
- 36 - תיכון אורט-ביר הדאג'<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 650 - המלכים/הגדוד העברי-נתניה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 174 - רבן יוחנן בן זכאי/רבי טרפון-אלעד<->אבא הלל סילבר/פסח לב-לוד-10
- 567 - הנביאים/ישעיהו-כפר סבא<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-12
- 75 - פעמי אביב/ברכת עם-גבעת ח''ן<->בית ספר ישורון/קלאוזנר-רעננה-1#
- 457 - יצחק שדה/האצל-דימונה<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2#
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#
- 3 - תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא<->תחנת רכבת נורדאו-כפר סבא-3#
- 21 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->דריג'את-דריג'את-1#
- 89 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->הגליל/נעורים-כפר סבא-29
- 504 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->קרית הספורט/וייצמן-רעננה-2#
- 570 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קניון איילון-בני ברק-2#
- 386 - ♿ קו מונגש בהזמנה מראש - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->יהודה/תחנה מרכזית-ערד-1#באר שבע ↔ ערד
- 85 - תיכון גלילי/אשר ברש-כפר סבא<->עמק החולה/משעול עמק חפר-כפר סבא-29
- 69 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10
- 347 - דפנה/התדהר-רעננה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#
- 8 - אזור תעשיה סנטרל פארק 2000-כפר סבא<->מסוף שכונה ירוקה-כפר סבא-1#
- 142 - מסוף צור יגאל/כוכב יאיר-כוכב יאיר<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-1#