קו 71
נשר←חיפה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 71 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 71 (נשר←חיפה) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהשיטה/בית ספר רמות יצחק ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 71 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: נשר←חיפה (26 תחנות)
השיטה/בית ספר רמות יצחק
השיטה/מגרשי טניס
השיטה/הרדוף
השיטה/הנוריות
המרגנית
המרגנית/צה''ל
חבצלת/צה''ל
היסמין/הורדים
הזית/היסמין
הזית/צה''ל
צה''ל/ציון
צה''ל/אופקים
צה''ל/עמוס
עמוס/סיני
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/המתמיד
ההסתדרות/דרך הטכניון
מעלה הגיבורים/מצפה
מעלה הגיבורים/הקצר
הקצר/הביטחון
הביטחון/בר יהודה
בר יהודה\המסגר
בר יהודה/הפלדה
צ'ק פוסט
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 71
מתי מתחיל לפעול קו 71?
קו 71 מתחיל לפעול ב-05:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 71 מפסיק לעבוד?
קו 71 מפסיק לפעול ב-12:45 בשישי
מתי מגיע קו 71?
כדי לראות מתי קו נשר←חיפה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו נשר←חיפה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 71 (נשר←חיפה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס נשר←חיפה (נשר←חיפה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 71 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 71 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 71
קו האוטובוס 71, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 05:00 - 18:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:00 - 18:45 | 20 - 30 |
ב׳ | 05:00 - 18:45 | 20 - 30 |
ג׳ | 05:00 - 18:45 | 20 - 30 |
ד׳ | 05:00 - 18:45 | 20 - 30 |
ה׳ | 05:00 - 18:45 | 20 - 30 |
ו׳ | 05:15 - 12:45 | 25 - 30 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל71 (מ השיטה/בית ספר רמות יצחק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 71 (נשר←חיפה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 71
תעריף הנסיעה ב71 (נשר←חיפה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
71 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 71 היא השיטה/בית ספר רמות יצחק והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 71 (נשר←חיפה) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 71. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 71.
מעקב אחר קו האוטובוס 71 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 71 (נשר←חיפה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 71 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 71 ב-ישראל
71 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 95 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->קניון לב כרמיאל/נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 436 - ת. מרכזית אשקלון רציפים/בינעירוני-אשקלון<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 85א - דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2א/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 950 - משטרה/שמואל מאיר-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 19 - צומת פת/גולומב-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-2ד/ לוח זמנים
- 23א - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->הפלמח/הראל-חיפה-1#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 24 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 9 - נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-3#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 83 - בית הספר עמיאסף-דימונה<->מנחם בגין/הר הצופים-דימונה-2ז/ לוח זמנים
- 164 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->חניון אגד-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 52 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 921 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים