קו 72
רעננה←כפר סבא
מטרופולין (Metropoline)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 72 של מטרופולין (Metropoline) (מעודכן)
בקו 72 (רעננה←כפר סבא) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל במוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים ומסתיים בהנביאים/ישעיהו.
לוח הזמנים לקו 72 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:40. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 72 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: רעננה←כפר סבא (23 תחנות)
מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים
בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר
משה וילנסקי/ג'ו עמר
מדרשית נעם/ד''ר משה סנה
בי''ח מאיר/ד''ר משה סנה
בית חולים מאיר/טשרניחובסקי
טשרניחובסקי/גולומב
ויצמן / גלר
וייצמן/גורדון
קניון ערים/וייצמן
ויצמן/ירושלים
וייצמן/רוטשילד
תחנה מרכזית כפ"ס/ויצמן
וייצמן/הגליל
וייצמן/נורדאו
ויצמן/התע''ש
קניון ג'י/וייצמן
קניון ג'י/כביש 55
דרך הפועל/דרך אלי הורוביץ
בית ספר רמז/דרך אלי הורוביץ
לוי אשכול/שלמה המלך
מרכז דוד/הנביאים
הנביאים/ישעיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 72
מתי מתחיל לפעול קו 72?
קו 72 מתחיל לפעול ב-12:00 בשני
באיזו שעה קו 72 מפסיק לעבוד?
קו 72 מפסיק לפעול ב-12:00 בשני
מתי מגיע קו 72?
כדי לראות מתי קו רעננה←כפר סבא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו רעננה←כפר סבא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 72 (רעננה←כפר סבא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס רעננה←כפר סבא (רעננה←כפר סבא) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 72 של מטרופולין (Metropoline) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 72 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 72 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 72 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 72
קו האוטובוס 72, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 15:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:40 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 15:40 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 15:40 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 15:40 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מטרופולין (Metropoline)
צפה בכל העדכונים ל72 (מ מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 72 (רעננה←כפר סבא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מטרופולין (Metropoline) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 72
תעריף הנסיעה ב72 (רעננה←כפר סבא) של מטרופולין (Metropoline) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מטרופולין (Metropoline), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מטרופולין (Metropoline).
72 (מטרופולין (Metropoline))
התחנה הראשונה של קו 72 היא מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים והתחנה האחרונה היא הנביאים/ישעיהו.
קו 72 (רעננה←כפר סבא) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מטרופולין (Metropoline), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 72. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 72.
מעקב אחר קו האוטובוס 72 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 72 (רעננה←כפר סבא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 72 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מטרופולין (Metropoline) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מטרופולין (Metropoline) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מטרופולין (Metropoline) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 72 ב-ישראל
72 - כיוונים חלופיים
קווי מטרופולין (Metropoline) בישראל
- 26 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->קריית חינוך-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 342 - בית הלוחם-באר שבע<->המעפילים/דניאל-שדרות-2#/ לוח זמנים
- 89 - בי''ס יגאל אלון/שד' ששת הימים-כפר סבא<->הגליל/נעורים-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 54 - ת. רכבת רעננה מערב/איסוף-רעננה<->דפנה/התדהר-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 19 - תחנה מרכזית כפ''ס/רציפים-כפר סבא<->מכללת בית ברל-בית ברל-1#/ לוח זמנים
- 373 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת אופקים/הורדה-אופקים-1#/ לוח זמנים
- 380 - אזור התעשייה-בני ברק<->רבן יוחנן בן זכאי/שמעיה-אלעד-20/ לוח זמנים
- 205 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->מסוף יהוד/הורדה-יהוד מונוסון-20/ לוח זמנים
- 458 - הרטום/גולדה מאיר-ירושלים<->יצחק שדה/האצל-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 436 - משק-חמד<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 44 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 604 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 81 - בי''ס רחל המשוררת/נעמי שמר-כפר סבא<->אז''ר/תל חי-כפר סבא-19/ לוח זמנים
- 37 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->תמר/חצב-עומר-1#/ לוח זמנים
- 91 - קריית חינוך/אז''ר-כפר סבא<->הנביאים/ישעיהו-כפר סבא-29/ לוח זמנים
- 531 - לב הפארק/וייצמן-רעננה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 90 - מרכז אליאב/שברץ-רעננה<->מוסד חינוכי כפר בתיה/דרך ירושלים-רעננה-1#/ לוח זמנים
- 551 - החרש/עמל-פתח תקווה<->בן ציון מיכאלי/הרכבת-הרצליה-21/ לוח זמנים
- 140 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->קדש ברנע-ניצני סיני-1#/ לוח זמנים
- 619 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף קדמה-רמת השרון-1#/ לוח זמנים