קו 728
בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 728 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) יש 7 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ח אלין/אולסוונגר ומסתיים בעין כרם/ההדסים.
לוח הזמנים לקו 728 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:40. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 728 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים (7 תחנות)
בי''ח אלין/אולסוונגר
עין כרם/שד' הרצל
עין כרם/ברקלי
עין כרם/מדרגות הכפר
עין כרם/דרך כרמית
עין כרם/המעיין
עין כרם/ההדסים
שאלות ותשובות לגבי קו 728
מתי מתחיל לפעול קו 728?
קו 728 מתחיל לפעול ב-12:10 בשישי
באיזו שעה קו 728 מפסיק לעבוד?
קו 728 מפסיק לפעול ב-12:10 בשישי
מתי מגיע קו 728?
כדי לראות מתי קו בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 728 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 728 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 728 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 728 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 728
קו 728 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 14:40
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:10 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 14:40 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 14:40 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:40 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל728 (מ בי''ח אלין/אולסוונגר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 728
תעריף הנסיעה ב728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
728 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 728 היא בי''ח אלין/אולסוונגר והתחנה האחרונה היא עין כרם/ההדסים.
קו 728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 728. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 728.
מעקב אחר קו האוטובוס 728 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 728 (בי''ח אלין/אולסוונגר←עין כרם/ההדסים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 728 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 728 ב-ישראל
728 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 94 - שדרות הציונות/העצמאות-ראשון לציון<->יהודה הלוי/הגדוד העברי-ראשון לציון-2#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->הפרדס/וולפברג-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 989 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->זכריה הנביא/שדרות האמוראים-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 13 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->שדרות פנחס ספיר/שדרות הפלמ''ח-קרית ים-1#/ לוח זמנים
- 10 - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 24 - יוסף לוי /חרושת-קרית ביאליק<->דוכיפת/שלדג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 44 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 274 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 91 - הרצל/גולני-קרית עקרון<->בית ספר דה שליט-רחובות-1ב
- 30א - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-1#/ לוח זמנים
- 268 - לבונה/דבורנית-בית אריה<->ת. רכבת מודיעין מרכז-מודיעין מכבים רעות-17/ לוח זמנים
- 321 - שדרות הרצל/דוד רזיאל-דימונה<->מלון הוד המדבר-תמר-19
- 902 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש/ לוח זמנים
- 22א - מינץ/הרצוג-קרית אתא<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-2א/ לוח זמנים
- 24א - עוקשי/גולדה מאיר-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2ב/ לוח זמנים
- 374 - מסוף קריית שרת-חולון<->שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה-19/ לוח זמנים
- 102 - ת. מרכזית ירושלים/יפו-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-2#/ לוח זמנים