קו 75
בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 75 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר בית יוסף ומסתיים באחד העם/מלון גינוסר.
לוח הזמנים לקו 75 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:25. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 75 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר (27 תחנות)
בית ספר בית יוסף
לוי אשכול/הרצוג
לוי אשכול/משה שרת
משה שרת/לוי אשכול
בן צבי /חיים טמסות
מרכז מסחרי/וייצמן
מלון צמרת/וייצמן
שדרות ספיר/שדרות אורנים
שד.ספיר/הגפן
שד. ספיר/רקפת
שד. ספיר/חרצית
צומת כפר חיטים
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
גולני/המגינים
המגינים/מסדה
גוש עציון/תל חי
טבור הארץ/גוש עציון
עירייה/ורנר
ורנר/מיכאל
אוהל יעקב/ורנר
אחד העם/נחמני
אחד העם/מלון גינוסר
שאלות ותשובות לגבי קו 75
מתי מתחיל לפעול קו 75?
קו 75 מתחיל לפעול ב-11:25 בשישי
באיזו שעה קו 75 מפסיק לעבוד?
קו 75 מפסיק לפעול ב-11:25 בשישי
מתי מגיע קו 75?
כדי לראות מתי קו בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 75 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 75 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 75 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 75 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 75
קו 75 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:25 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:25 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל75 (מ בית ספר בית יוסף), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 75
תעריף הנסיעה ב75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
75 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 75 היא בית ספר בית יוסף והתחנה האחרונה היא אחד העם/מלון גינוסר.
קו 75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 75. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 75.
מעקב אחר קו האוטובוס 75 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 75 (בית ספר בית יוסף←אחד העם/מלון גינוסר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 75 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 75 ב-ישראל
75 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 81 - ירושלים/אלנטאון-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 750 - הרב מנחם בצרי/שדרות גולדה מאיר-ירושלים<->נזר דוד/מרץ-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 21 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->רוויה-רוויה-10/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 242 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 504 - תחנה תפעולית/היציאה מחניון חומת שמואל-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 6א - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->אזור תעשיה שגיא 2000 3-עמק יזרעאל-11/ לוח זמנים
- 5 - קבר רבי מאיר-טבריה<->מתחם ביג-טבריה-10/ לוח זמנים
- 8 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->אצטדיון עירוני-טבריה-10/ לוח זמנים
- 804 - הפסגה/שד' הרצל-ירושלים<->שמגר/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 185 - בית ספר מגידו / 6953-מגידו<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-20/ לוח זמנים
- 62 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף רמות/מירסקי-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים