קו 76
חיפה←נשר
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 76 של אגד (Egged) - חיפה←נשר
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 76 (חיפה←נשר) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בליאון בלום ומסתיים בדרך השלום/ברק.
לוח הזמנים לקו 76 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב22:20. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (37 תחנות)
ליאון בלום
ליאון בלום/ויינגייט
וינגייט/חנה סנש
מרפאות חוץ/וינגייט
בית חולים בני ציון/גולומב
תחנת כרמלית/גולומב
מרכז הבהאים/גולומב
ארלוזורוב/הס
ארלוזורוב/בלפור
ארלוזורוב/הפועל
קופת חולים/גאולה
גאולה/רבי עקיבא
רופין/קניאל
גרנד קניון/שמחה גולן
שמחה גולן/חניתה
טרומפלדור/חניתה
טרומפלדור/מרכז זיו
קומוי/חנקין
מלל/יערי
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/ציון
צה''ל/אופקים
צה''ל/עמוס
עמוס/סיני
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/המתמיד
ציון/העמק
ההסתדרות/דרך הטכניון
מעלה הגיבורים/מצפה
מעלה הגיבורים/הקצר
הקצר/הביטחון
הביטחון/בר יהודה
דרך בר יהודה/הביטחון
בר יהודה/ישורון
דרך השלום/פרץ
דרך השלום/ברק
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-22:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-22:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו האוטובוס 76, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 22:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 22:20 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ ליאון בלום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
76 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 76 היא ליאון בלום והתחנה האחרונה היא דרך השלום/ברק.
קו 76 (חיפה←נשר) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 810 - מעגלי הרי''ם לוין/מבוא פתיה-ירושלים<->מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים-1ס
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו
- 1 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#
- 204 - מסוף קניון הזהב-ראשון לציון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#
- 57א - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2ז
- 880 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-2#
- 31 - נמל תעופה רמון/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-2#
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#
- 51א - גרנד קניון/שמחה גולן-חיפה<->ת. רכבת בת גלים-חיפה-2#
- 131 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->בית חולים כרמל/רנ''ק-חיפה-2#
- 13א - ששת הימים/יום הכיפורים-רחובות<->שאול טשרניחובסקי/משה מזרחי-רחובות-1ד
- 85 - יוספטל/גוש חלב-קרית ביאליק<->בית ספר אורט ביאליק-קרית ביאליק-2#
- 33 - דרך למרחב/חשמונאים-פרדס חנה כרכור<->דרך הבנים/דרך משמרות-פרדס חנה כרכור-1#
- 33 - הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה<->הנשיא/מרכז פנורמה-חיפה-3#
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#