קו 76
קצרין←חספין
מועצה אזורית גולן (Golan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 76 של מועצה אזורית גולן (Golan) (מעודכן)
בקו 76 (קצרין←חספין) יש 33 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשיאון/טיילת נווה ומסתיים בחספין מרכז.
לוח הזמנים לקו 76 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב06:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 76 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: קצרין←חספין (33 תחנות)
שיאון/טיילת נווה
גילבון/משעול סלעית
גילבון/תדהר
זוויתן/טיילת נווה
זוויתן/טיילת גמלא
המשושים/הדס
המשושים/פעמונית
שיאון/טיילת אפק
שיאון/סער
סער/צמח
סער/מירון
סוסיתא/טיילת בתרא
יהודיה/יודפת
זוויתן/יהודיה
זוויתן/טיילת אפק
דליות/איה
קניון לב קצרין
דרך החרמון/דליות
זוויתן/9088
פארק קצרין
דרך החרמון/איזור תעשייה קצרין
צומת קצביה
צומת המפלים
מסעף אניעם
מסעף יונתן
מסעף שמורת גמלא
צומת דליות
מסעף נטור
נטור
מסעף נטור
צומת רמת מגשימים
מסעף חספין
חספין מרכז
שאלות ותשובות לגבי קו 76
מתי מתחיל לפעול קו 76?
קו 76 מתחיל לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 76 מפסיק לעבוד?
קו 76 מפסיק לפעול ב-06:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 76?
כדי לראות מתי קו קצרין←חספין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו קצרין←חספין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 76 (קצרין←חספין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס קצרין←חספין (קצרין←חספין) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 76 של מועצה אזורית גולן (Golan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 76 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 76 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 76 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 76
קו 76 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 06:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס מועצה אזורית גולן (Golan)
צפה בכל העדכונים ל76 (מ שיאון/טיילת נווה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 76 (קצרין←חספין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על מועצה אזורית גולן (Golan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 76
תעריף הנסיעה ב76 (קצרין←חספין) של מועצה אזורית גולן (Golan) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של מועצה אזורית גולן (Golan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של מועצה אזורית גולן (Golan).
76 (מועצה אזורית גולן (Golan))
התחנה הראשונה של קו 76 היא שיאון/טיילת נווה והתחנה האחרונה היא חספין מרכז.
קו 76 (קצרין←חספין) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של מועצה אזורית גולן (Golan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 76. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 76.
מעקב אחר קו האוטובוס 76 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 76 (קצרין←חספין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 76 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של מועצה אזורית גולן (Golan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור מועצה אזורית גולן (Golan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של מועצה אזורית גולן (Golan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 76 ב-ישראל
76 - כיוונים חלופיים
קווי מועצה אזורית גולן (Golan) בישראל
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->מג'דל/מרכז מזון-מג'דל שמס-10/ לוח זמנים
- 77 - בני יהודה/מתנ''ס-בני יהודה<->חספין מרכז-חספין-10/ לוח זמנים
- 85 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->מיצר-מיצר-11/ לוח זמנים
- 82 - האלון/התאנה-מעלה גמלא<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20
- 63 - חספין מרכז-חספין<->ישיבה/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 68 - בית ספר תיכון/בוקעתא-בוקעתא<->גשר הידידות/יציאה-עין קנייא-11/ לוח זמנים
- 83 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->נוף כנרת/פני גולן-רמות-10
- 58 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->כביש 989/כביש 98-מג'דל שמס-23/ לוח זמנים
- 51 - נטור-נטור<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 60 - בר כוכבא/עמל-טבריה<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 80 - מיצר-מיצר<->בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין-20/ לוח זמנים
- 16 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->צומת כורסי-גולן-10/ לוח זמנים
- 14 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->אודם/מרכז-אודם-11
- 53 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->יקבי רמת הגולן-קצרין-20/ לוח זמנים
- 88 - דליות/איה-קצרין<->אבני איתן-אבני איתן-10/ לוח זמנים
- 64 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->אניעם-אניעם-20/ לוח זמנים
- 62 - ישיבה/דרך הגבורה-טבריה<->קניון לב קצרין-קצרין-20/ לוח זמנים
- 13 - בית ספר נופי גולן/סלעית-קצרין<->קלע אלון-קלע-12/ לוח זמנים
- 73 - בית ספר אזורי בית ירח-עמק הירדן<->נטור-נטור-20/ לוח זמנים
- 147 - בית חולים פוריה-בית חולים פורייה<->קניון לב קצרין-קצרין-21/ לוח זמנים