קו 79
חיפה←נשר
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 79 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 79 (חיפה←נשר) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצליה/הנביאים ומסתיים בהכלניות/התשבי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 79 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חיפה←נשר (61 תחנות)
הרצליה/הנביאים
תחנת כרמלית/הנביאים
העירייה
לב הדר
שוק תלפיות
יל''ג
חליסה
הגיבורים
גשר פז
ביג שער העיר
פורטק
נשר מרכז קניות
הביטחון/החרושת
הקצר/מעלה הגיבורים
מעלה הגיבורים/הקצר
מעלה הגיבורים/מצפה
ההסתדרות/דרך הטכניון
דרך הטכניון/ההסתדרות
דרך הטכניון/נתיב הים
דרך הטכניון/עמוס
עמוס/סיני
צהל/גן ציבורי
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
הזית/צה''ל
הזית/היסמין
חבצלת/הורדים
חבצלת/צה''ל
המרגנית/צה''ל
המרגנית/הנוריות
השיטה/המורן
השיטה/התמר
התמר/השושנים
התמר
התמר/הסחלב
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
החרוב/השיטה
החרוב/הלילך
הלוטם/החרוב
החצב/הצבעוני
החצב
החצב/ששת הימים
ששת הימים/החצב
ששת הימים/קרן היסוד
קרן היסוד/פרץ
קרן היסוד/משה
המגינים/שביל הטף
המגינים/נתיב הטרשים
יפה נוף/נתיב הטרשים
יפה נוף/ההשכלה
החלוצים/יפה נוף
החלוצים/האילנות
קיבוץ גלויות/סימטת הבריכה
קיבוץ גלויות/הרקפות
הרקפות/קיבוץ גלויות
הרקפות/הכלניות
הכלניות/התשבי
שאלות ותשובות לגבי קו 79
מתי מתחיל לפעול קו 79?
קו 79 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 79 מפסיק לעבוד?
קו 79 מפסיק לפעול ב-16:30 בשישי
מתי מגיע קו 79?
כדי לראות מתי קו חיפה←נשר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חיפה←נשר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 79 (חיפה←נשר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חיפה←נשר (חיפה←נשר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 79 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 79 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 79 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 79 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 79
קו 79 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 20:45 - 23:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:35 | 20 |
ב׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ג׳ | 07:30 - 23:35 | 50 - 60 |
ד׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ה׳ | 20:45 - 23:35 | 20 - 35 |
ו׳ | 06:35 - 16:30 | 20 |
ש׳ | 10:15 - 23:10 | 40 - 120 |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל79 (מ הרצליה/הנביאים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 79 (חיפה←נשר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 79
תעריף הנסיעה ב79 (חיפה←נשר) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
79 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 79 היא הרצליה/הנביאים והתחנה האחרונה היא הכלניות/התשבי.
קו 79 (חיפה←נשר) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 79. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 79.
מעקב אחר קו האוטובוס 79 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 79 (חיפה←נשר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 79 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 79 ב-ישראל
79 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 426 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-3#/ לוח זמנים
- 993 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#חיפה ↔ אילת/ לוח זמנים
- 244 - שושנה דמארי/אהוד מנור-רמלה<->קניון איילון/דרך אבא הלל-רמת גן-2#/ לוח זמנים
- 84 - הגליל/גולן-קרית ביאליק<->דרור /בית ספר אורט אפק-קרית ביאליק-2ו/ לוח זמנים
- 12 - דרך בגין/יקינטון-קרית ביאליק<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 96 - הגליל/בית ספר מוריה-כרמיאל<->השושנים/חבצלת-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 784 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 98 - שמואל הנביא/זקס-ירושלים<->ירמיהו/שמגר-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 794 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->אגרות משה/חזון איש-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 950 - צומת אל על-נמל תעופה בן גוריון<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3א/ לוח זמנים
- 430 - חקלאי/הירדן-מנחמיה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-2ח
- 5א - ששת הימים/עין נטפים-אילת<->בית עלמין אילת-אילת-1ז/ לוח זמנים
- 72א - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1ש
- 6א - בית עלמין אילת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 2 - וייצמן/כצנלסון-גדרה<->שדרות מנחם בגין/כביש 7-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 11 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 4 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1#/ לוח זמנים