קו 795
אזור←חולון
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 795 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 795 (אזור←חולון) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרצוג/צדוק ומסתיים במשה שרת/מפרץ שלמה.
לוח הזמנים לקו 795 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב07:30. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 795 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אזור←חולון (13 תחנות)
הרצוג/צדוק
השיקמה/המצודה
משה שרת/הרצוג
משה שרת/שפרינצק
יצחק שדה/הרצל
יצחק שדה/מניה שוחט
יצחק שדה/ז'בוטינסקי
דרך בן גוריון/ז'בוטינסקי
בן גוריון/יצחק בן צבי
דרך בן גוריון/כצנלסון
כצנלסון/אחד העם
קפלן/השבעה
משה שרת/מפרץ שלמה
שאלות ותשובות לגבי קו 795
מתי מתחיל לפעול קו 795?
קו 795 מתחיל לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 795 מפסיק לעבוד?
קו 795 מפסיק לפעול ב-07:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 795?
כדי לראות מתי קו אזור←חולון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אזור←חולון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 795 (אזור←חולון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אזור←חולון (אזור←חולון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 795 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 795 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 795 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 795 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 795
קו 795 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 07:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 07:30 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל795 (מ הרצוג/צדוק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 795 (אזור←חולון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 795
תעריף הנסיעה ב795 (אזור←חולון) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
795 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 795 היא הרצוג/צדוק והתחנה האחרונה היא משה שרת/מפרץ שלמה.
קו 795 (אזור←חולון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 795. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 795.
מעקב אחר קו האוטובוס 795 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 795 (אזור←חולון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 795 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 795 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 6 - מרכז ביג/הסתת-אילת<->עין נטפים/ששת הימים-אילת-2#/ לוח זמנים
- 900 - ככר הדוידקה/הנביאים-ירושלים<->בי''ס בית יעקב/עזרת תורה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 136 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->איקאה-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 204 - מסוף קניון הזהב-ראשון לציון<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ/ לוח זמנים
- 14 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->יהודה איתין/דרך יגאל ידין-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 74 - קופת חולים/העצמאות-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 62 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->ספרייה/הדגן-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 94 - ביה''ס תיכון מקיף למדעים ואמנויות עמל חדרה/באר אורה-חדרה<->ביאליק/מיכאל חזני-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 7 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 959 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#/ לוח זמנים
- 6 - שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה<->שוק הפשפשים/קיבוץ גלויות-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 798 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->שוק פייסל-מזרעה-1#/ לוח זמנים
- 30 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->ליאון בלום-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 200 - חלוצי התעשיה/יגאל ידין-חיפה<->חוף דדו-חיפה-2#/ לוח זמנים