קו 801
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 801 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) יש 13 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרא''ה/שדרות גולדה מאיר ומסתיים בשמגר/ירמיהו.
לוח הזמנים לקו 801 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 801 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו (13 תחנות)
הרא''ה/שדרות גולדה מאיר
הרא''ה/ולנשטיין
רמות/סולם יעקב
רמות/מעוז
שיבת ציון/לואי ליפסקי
סילבר/שיבת ציון
סילבר/שכטמן
סילבר/מורגנטאו
הארי טרומן/אבא הלל סילבר
הארי טרומן/יעקב אלעזר
הארי טרומן/גולדה מאיר
צומת רמות/גולדה
שמגר/ירמיהו
שאלות ותשובות לגבי קו 801
מתי מתחיל לפעול קו 801?
קו 801 מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 801 מפסיק לעבוד?
קו 801 מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 801?
כדי לראות מתי קו הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 801 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 801 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 801 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 801 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 801
קו האוטובוס 801, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל801 (מ הרא''ה/שדרות גולדה מאיר), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 801
תעריף הנסיעה ב801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
801 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 801 היא הרא''ה/שדרות גולדה מאיר והתחנה האחרונה היא שמגר/ירמיהו.
קו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 801. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 801.
מעקב אחר קו האוטובוס 801 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 801 (הרא''ה/שדרות גולדה מאיר←שמגר/ירמיהו) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 801 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 801 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 226 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#/ לוח זמנים
- 249 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-1א/ לוח זמנים
- 5 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 13 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 89 - תיכון בית אליעזר-חדרה<->תיכון חדרה/רמב''ם-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 5 - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 786 - דרוק/קהילות יעקב-ירושלים<->קצנלבוגן/הפלאה-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 962 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-3#ירושלים ↔ טבריה/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 268 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->מעלה הזית/הברוש-בית אריה-1ם
- 150 - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->מזכירות/הברוש-עמינדב-1#/ לוח זמנים
- 2 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->הרבי מלובאוויטש/הרב עובדיה יוסף-דימונה-19/ לוח זמנים
- 31 - בית ספר קציר/בן ציון פוגל-רחובות<->מרבד הקסמים/כביש 411-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 550 - קניון איילון-בני ברק<->מלון יפה נוף-ערד-1ב/ לוח זמנים
- 59 - ירושלים/ביל''ו-ראשון לציון<->אנילביץ/הרב משה איבגי-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 3 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-1#/ לוח זמנים
- 14 - נסיה/התעשיין-ראשון לציון<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים