קו 842
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 842 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) יש 26 תחנות. מסלול הקו מתחיל בשדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי ומסתיים ברוזנטל.
לוח הזמנים לקו 842 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב14:35. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 842 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל (26 תחנות)
שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי
גבעת שאול/כתב סופר
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר
רבי ישראל נג'ארה/גבעת שאול
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל
מרכז שטנר/כנפי נשרים
בית ענבר/כנפי נשרים
בקי
מסוף הר נוף/בית הדפוס
כפר שאול/קצנלבוגן
קצנלבוגן/הפלאה
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן
דבר ירושלים/קצנלבוגן
קצנלבוגן/הקבלן
קצנלבוגן/מעלות בוסטון
שאולזון/משקלוב
שאולזון/מעלות בוסטון
שאולזון/רוז'ין
שאולזון/זרח ברנט
חי טייב/שאולזון
חי טייב/אבן דנן
חי טייב/ברנד
חי טייב/רוזנטל
הרב אברהם דוד רוזנטל
רוזנטל/שאולזון
רוזנטל
שאלות ותשובות לגבי קו 842
מתי מתחיל לפעול קו 842?
קו 842 מתחיל לפעול ב-11:10 בשישי
באיזו שעה קו 842 מפסיק לעבוד?
קו 842 מפסיק לפעול ב-11:10 בשישי
מתי מגיע קו 842?
כדי לראות מתי קו שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו האוטובוס 842 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 842 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 842
קו האוטובוס 842, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 14:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 14:35 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 14:35 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 14:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 14:35 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 11:10 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל842 (מ שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 842
תעריף הנסיעה ב842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
842 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 842 היא שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי והתחנה האחרונה היא רוזנטל.
קו 842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 842. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 842.
מעקב אחר קו האוטובוס 842 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 842 (שדרות גולדה מאיר/יצחק מירסקי←רוזנטל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 842 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 842 ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 10 - בית אלמוג/המלאכה-אילת<->בית אלמוג/המלאכה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 471 - רמות/מסוף-ירושלים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 7 - אסימוב/שדרות ורדימון-ירוחם<->אצטדיון עירוני-ירוחם-1#/ לוח זמנים
- 4 - חניון אגד/הנפח-כרמיאל<->הנפח/היזם-כרמיאל-3#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2םאילת ↔ אשדוד/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני-באר שבע<->שוק עירוני-דימונה-1#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 53 - הים/האלמוגים-נצר חזני<->ת.רכבת מזכרת בתיה/הורדה-מזכרת בתיה-2#/ לוח זמנים
- 84 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 5 - פאוור סנטר-נס ציונה<->קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה-1#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 63 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->קיבוץ גלויות/דרך אהרון-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 28 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 208 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חלוצי התעשייה/הגומא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 42א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->קרית הממשלה/לורך-ירושלים-2א/ לוח זמנים
- 10א - פרישמן/מרכז וויסגל-רחובות<->בית חולים קפלן/הערבה-רחובות-2א/ לוח זמנים
- 39א - דניה/אבא חושי-חיפה<->בית בירם/אבא חושי-חיפה-2#/ לוח זמנים