קו 85א
ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) יש 27 תחנות. מסלול הקו מתחיל בליאון בלום ומסתיים בהמלך שאול/המלך דוד.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד (27 תחנות)
ליאון בלום
ליאון בלום/ויינגייט
קיש/הנרייטה סאלד
קיש/יפה נוף
בית חולים אלישע/ווגווד
ווגווד/הנשיא
מרכז הכרמל/דרך הים
דרך הים/הדסים
דרך הים/אשכולות
דרך הים/הנרקיסים
דרך הים/הרקפות
מלון הר כרמל/דרך הים
דרך הים/התמר
התמר/אגמון
התמר/החרוב
דרך הים/התמר
דרך הים/דולב
דרך הים/הולצברג
בית חולים 10/דרך הים
אצל/הרותם
המלך דוד/אצל
המלך דוד/המלך עוזיהו
המלך דוד/המלך אסא
המלך חזקיהו/המלך יהושפט
המלך שלמה/המלך חזקיהו
המלך שלמה/המלך שאול
המלך שאול/המלך דוד
שאלות ותשובות לגבי קו 85א
מתי מתחיל לפעול קו 85א?
קו 85א מתחיל לפעול ב-12:35 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 85א מפסיק לעבוד?
קו 85א מפסיק לפעול ב-12:36 בשישי
מתי מגיע קו 85א?
כדי לראות מתי קו ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 85א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 85א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 85א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85א
קו האוטובוס 85א, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:35 - 14:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 12:35 - 14:30 | 45 - 70 |
ב׳ | 12:35 - 14:30 | 45 - 70 |
ג׳ | 12:35 - 14:30 | 45 - 70 |
ד׳ | 12:35 - 14:30 | 45 - 70 |
ה׳ | 12:35 - 14:30 | 45 - 70 |
ו׳ | 12:36 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל85א (מ ליאון בלום), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85א
תעריף הנסיעה ב85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
85א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 85א היא ליאון בלום והתחנה האחרונה היא המלך שאול/המלך דוד.
קו 85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85א.
מעקב אחר קו האוטובוס 85א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85א (ליאון בלום←המלך שאול/המלך דוד) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 848 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית כרמיאל/הורדה-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 704 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-1ז/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 145 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1א/ לוח זמנים
- 264 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 434 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-1#/ לוח זמנים
- 17 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-2#
- 54 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->בית חולים קפלן/דרך פסטרנק-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 807 - קידמה/התמדה-חריש<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 963 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-3#/ לוח זמנים
- 22 - ברעם/האומן-ירושלים<->מסוף 700/שד' נווה יעקב-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 51 - ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף-מזכרת בתיה<->קיבוץ נען/מרכז-נען-1#/ לוח זמנים
- 86 - הרצוג/ויצמן-רחובות<->עוקשי/לוי אשכול-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 9 - יעקבי/הרצל-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 5 - בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-3#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש-דימונה-19/ לוח זמנים
- 26 - היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים<->היכל הספורט מלחה/אברהם שטרן-ירושלים-3#/ לוח זמנים