קו 85
טבריה←מגדל
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 85 (טבריה←מגדל) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בדרך הגבורה/אורות נריה ומסתיים במעון נופים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←מגדל (23 תחנות)
דרך הגבורה/אורות נריה
הדקל/צאלון
'הדקל א
הדקל/הנרקיס
מעלה קק''ל/הדקל
בר כוכבא/שטרית
בר כוכבא/השופטים
שדרות מנחם בגין/וינגייט
שדרות מנחם בגין
משטרה/שמעון דהאן
שמעון דהאן/השומר
נייברג/ביאליק
אוהל יעקב/א.ז. ורנר
אלחדיף/קונטיננטל
נוף הארבל/הצאלון
הצאלון/הכלניות
המנגו/הצאלון
נוף הארבל/הצאלון
הדר/נוף ארבל
האלון/נוף ארבל
נוף הארבל/השיזף
נוף הארבל/התאנה
מעון נופים
שאלות ותשובות לגבי קו 85
מתי מתחיל לפעול קו 85?
קו 85 מתחיל לפעול ב-14:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 85 מפסיק לעבוד?
קו 85 מפסיק לפעול ב-15:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 85?
כדי לראות מתי קו טבריה←מגדל האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←מגדל הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85 (טבריה←מגדל)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←מגדל (טבריה←מגדל) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 85 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 85 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 85 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85
קו האוטובוס 85, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 14:15 - 15:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 14:15 - 15:15 | 60 |
ב׳ | 14:15 - 15:15 | 60 |
ג׳ | 14:15 - 15:15 | 60 |
ד׳ | 14:15 - 15:15 | 60 |
ה׳ | 14:15 - 15:15 | 60 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל85 (מ דרך הגבורה/אורות נריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85 (טבריה←מגדל) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85
תעריף הנסיעה ב85 (טבריה←מגדל) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
85 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 85 היא דרך הגבורה/אורות נריה והתחנה האחרונה היא מעון נופים.
קו 85 (טבריה←מגדל) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85.
מעקב אחר קו האוטובוס 85 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85 (טבריה←מגדל) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85 ב-ישראל
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 2 - פארק הכרמל-דאלית אל כרמל<->ח'לת עלי-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 301 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 5 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק-10/ לוח זמנים
- 28 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 25 - ת. רכבת כפר ברוך-כפר ברוך<->כפר החורש-כפר החורש-20/ לוח זמנים
- 14 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->צוקית/טבלן-עפולה-10/ לוח זמנים
- 56 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 16 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->קיבוץ כפר רופין-כפר רופין-10/ לוח זמנים
- 512 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 95 - דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים<->דרך חברון/הרוזמרין-ירושלים-30/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->נבי שועייב-כפר זיתים-10/ לוח זמנים
- 21 - מחנה ג'למה-זבולון<->מקלט-בית לחם הגלילית-10/ לוח זמנים
- 15 - ששת הימים/הנשיאים-מגדל העמק<->מסוף מגדל העמק-מגדל העמק-20/ לוח זמנים
- 45 - מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל<->קרית הממשלה/דרך הציונות-נוף הגליל-20/ לוח זמנים
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 83 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-10/ לוח זמנים
- 91 - בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים<->רב החובל/אדם-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים