קו 85
בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 85 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) יש 40 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבית ספר קרית עמל/קק''ל ומסתיים ב'יערה א.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 85 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א (40 תחנות)
בית ספר קרית עמל/קק''ל
יצחק רבין/משה דיין
יצחק רבין/סמטת הגליל
מרדכי/יהושע חנקין
מרדכי/סמטת האחים פיש
מרדכי / גולומוב
גולומב/כצנלסון
גולומוב / כצנלסון
כצנלסון/אלכסנדר זייד
בי''ס אורט
כצנלסון/בן צבי
בריכת שחייה
חנה סנש/יזרעאל
יזרעאל/חנה סנש
'יזרעאל א
יזרעאל/השומרים
השומרים/יזרעאל
השומרים \הבונים
חנה סנש/יזרעאל
חנה סנש/בן צבי
כיכר הציונות
צומת קרית טבעון/האלונים
אלונים/הרימונים
אלונים/סמטת הלבנה
בית ספר רימונים
אלונים/בריכה
אלונים/כיכר בן גוריון
שקדים/האלה
שקדים/הסיגליות
בי''ס מיתרים/שקדים
שקדים/הורדים
שקדים / רמת הדסה
תמר / מורן
תמר/סמטת החצב
תמר/סיתוונית
תמר/סביון
תמר/מורן
יערה/מרווה
'יערה ג
'יערה א
שאלות ותשובות לגבי קו 85
מתי מתחיל לפעול קו 85?
קו 85 מתחיל לפעול ב-11:50 בשישי
באיזו שעה קו 85 מפסיק לעבוד?
קו 85 מפסיק לפעול ב-11:50 בשישי
מתי מגיע קו 85?
כדי לראות מתי קו בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 85 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 85 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 85 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 85 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 85
קו האוטובוס 85, פועל בימים שני עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 12:50 - 13:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:50 - 13:35 | 45 |
ג׳ | 13:35 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 12:50 - 13:35 | 45 |
ה׳ | 12:50 - 13:35 | 45 |
ו׳ | 11:50 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל85 (מ בית ספר קרית עמל/קק''ל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 85
תעריף הנסיעה ב85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
85 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 85 היא בית ספר קרית עמל/קק''ל והתחנה האחרונה היא 'יערה א.
קו 85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 85. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 85.
מעקב אחר קו האוטובוס 85 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 85 (בית ספר קרית עמל/קק''ל←'יערה א) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 85 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 85 ב-ישראל
85 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 53 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מלכישוע/כניסה-מלכישוע-10/ לוח זמנים
- 25 - כפר החורש-כפר החורש<->ת. רכבת כפר ברוך/הורדה-כפר ברוך-10/ לוח זמנים
- 13א - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->כיכר הציונות-קרית טבעון-21/ לוח זמנים
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->צומת אלומות-אלומות-10/ לוח זמנים
- 9 - ת. רכבת כפר יהושע/איסוף-כפר יהושע<->קופת חולים/הגליל-נופית-20/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 6 - אצטדיון עירוני-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-21/ לוח זמנים
- 859 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 36 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->בית רימון-בית רימון-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 9 - הנשיא וייצמן/שז''ר-טבריה<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 193 - פיקא/הראל-חיפה<->צומת גבעת המורה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 516 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 882 - מסוף נוף ציון-ירושלים<->הרובע היהודי/חב''ד-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 856 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הר''ן/קדושת לוי-ביתר עילית-10/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת בית שאן/איסוף-בית שאן<->מסוף בית שאן/הורדה-בית שאן-10/ לוח זמנים
- 350 - אום אל גנם-שבלי<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 44 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->הצור/היהלום-פארק תעשיות קדמת גליל-10/ לוח זמנים