קו 86א
טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 86א של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) יש 5 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטרומפלדור/מרכז זיו ומסתיים בהחשמל/הגיבורים.
לוח הזמנים לקו 86א אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב08:00. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 86א כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים (5 תחנות)
טרומפלדור/מרכז זיו
טרומפלדור/כיכר דוד
חניתה/טרומפלדור
שמחה גולן/רטנר
החשמל/הגיבורים
שאלות ותשובות לגבי קו 86א
מתי מתחיל לפעול קו 86א?
קו 86א מתחיל לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 86א מפסיק לעבוד?
קו 86א מפסיק לפעול ב-08:00 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
מתי מגיע קו 86א?
כדי לראות מתי קו טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 86א של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 86א עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 86א לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 86א הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 86א
קו האוטובוס 86א, פועל בימים ראשון עד שישי. שעות הפעילות הרגילות: 08:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 08:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל86א (מ טרומפלדור/מרכז זיו), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 86א
תעריף הנסיעה ב86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
86א (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 86א היא טרומפלדור/מרכז זיו והתחנה האחרונה היא החשמל/הגיבורים.
קו 86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 86א. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 86א.
מעקב אחר קו האוטובוס 86א בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 86א (טרומפלדור/מרכז זיו←החשמל/הגיבורים) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 86א או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 86א ב-ישראל
קווי אגד (Egged) בישראל
- 90 - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->רבי עקיבא/ליאון בלום-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 13 - האומן/ברעם-ירושלים<->ככר השבת/ישעיהו-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 444 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#אילת ↔ ירושלים/ לוח זמנים
- 846 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 816 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->מינץ/מירסקי-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 27 - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 43 - ת. רכבת בת גלים-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב/ לוח זמנים
- 163 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 215 - מרכזית המפרץ/שדרות ההסתדרות-חיפה<->שדרות נשיאי ישראל/אביב-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 95 - האירוסים/פרג-רכסים<->בית ספר אוהל שרה/הרקפות-רכסים-2#/ לוח זמנים
- 14א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-1#
- 791 - בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-1#/ לוח זמנים
- 78 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->יציאת אירופה/קיבוץ גלויות-חדרה-1#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 3 - בר רב האי/סעדיה הגאון-חיפה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 85 - שדרות הקיבוצים/הרצל-רחובות<->גורדון/הרצל-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 4 - מסוף אגד/קניון פרץ סנטר-דימונה<->מתנ''ס דימונה/הרבי מלובאוויטש-דימונה-19/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים