קו 88
ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 88 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) יש 61 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת קרית אריה ומסתיים בבית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 88 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין (61 תחנות)
ת. רכבת קרית אריה
ת. רכבת קרית אריה
דרך שלמה שמלצר/גרניט
דרך אם המושבות/דרך זבולון המר
רחובות / גדרה
נס ציונה/ראש פינה
תיכון אחד העם/זכרון יעקב
מזכרת בתיה/זכרון יעקב
ראשון לציון/זכרון יעקב
אלוף רחבעם זאבי/ראשון לציון
אליהו בן חור/אלוף רחבעם זאבי
משה סנה/ איסר הראל
משה פלד/משה סנה
קניון אם מושבות/ראשון לציון
חנן לויתן/ברוריה בת תרדיון
מתנ''ס נווה גן/גרינשפן
גרינשפן/אסירי ציון
ספורטן/גרינשפן
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
בית חולים שניידר
חווה חקלאית/קפלן
קפלן / הנרקיסים
אבי אורן/קפלן
אבי אורן/אמסטרדם
אבי אורן/דנמרק
דרך יצחק רבין/יצחק ויטנברג
דרך יצחק רבין/חייקה גרוסמן
עצמאות/ יפה נוף
כיכר יפה נוף
כיכר קפלנסקי
קניון גנים/הרב חביב ביטון
העצמאות / וייצמן
כיכר קובלנץ
העצמאות/אידלמן
יד הבנים/זרובבל
רוטשילד/גד מכנס
רוטשילד/קק''ל
קופת חולים/רוטשילד
ההסתדרות/רוטשילד
הסתדרות/חיים עוזר
וולפסון/עירייה
דוד וולפסון/ליפה ויניצקי
וולפסון /עין גנים
בי''ס עין גנים
עין גנים / אחד העם
עין גנים / מחנה יהודה
בי''ס ברנר/עין גנים
צומת סירקין/עין גנים
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם
ספורטק/הרב עובדיה יוסף
דרך מנחם בגין/השופר
ספרייה/מנחם בגין
דרך מנחם בגין/ויינברגר
דרך מנחם בגין/חנה רובינא
דרך בגין/אברהם ריין
טבריה/עזרא ונחמיה
טבריה/שבט דן
טבריה/שבט בנימין
צפת/שבט אשר
הרב אלבז/צפת
בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
שאלות ותשובות לגבי קו 88
מתי מתחיל לפעול קו 88?
קו 88 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 88 מפסיק לעבוד?
קו 88 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 88?
כדי לראות מתי קו ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 88 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 88 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 88 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 88 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 88 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין
לוח זמנים של קו 88
קו 88 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 00:00 - 23:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 15 |
ב׳ | 05:00 - 23:40 | 12 - 20 |
ג׳ | 07:00 - 23:30 | 30 |
ד׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 15 |
ה׳ | 00:00 - 23:45 | 12 - 15 |
ו׳ | 00:00 - 16:00 | 15 |
ש׳ | 21:00 - 23:40 | 20 |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל88 (מ ת. רכבת קרית אריה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 88
תעריף הנסיעה ב88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
88 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 88 היא ת. רכבת קרית אריה והתחנה האחרונה היא בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין.
קו 88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 88. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 88.
מעקב אחר קו האוטובוס 88 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 88 (ת. רכבת קרית אריה←בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 88 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 88 ב-ישראל
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 33 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->המדע/הנפט-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 27 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->כחול/אדום-מפעלי כנות-1#/ לוח זמנים
- 22 - חניון קרית אריה/החרש-פתח תקווה<->דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 321 - שד. בני ברית/יצחק רבין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 315 - בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן<->ת. מרכזית אשדוד-אשדוד-2#/ לוח זמנים
- 84א - החרושת/מעלה המגדל-אור יהודה<->מסוף משה ארנס/הורדה-פתח תקווה-22/ לוח זמנים
- 38 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->בית חולים הרצפלד-גדרה-1#/ לוח זמנים
- 36 - שדרות הבנים/השקד-שתולים<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 45 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית יבנה-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 89א - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->'נחשונים ב-נחשונים-11/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין<->עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 301 - בית ספר טל/דרך מנחם בגין-ראש העין<->שלום מנצורה/רבי עקיבא-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 13 - המרץ/היצירה-ראש העין<->אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם-10/ לוח זמנים
- 2א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה<->ת. רכבת יבנה מערב-יבנה-21/ לוח זמנים
- 283 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 2 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 472 - חבקוק/מרים הנביאה-ראש העין<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים