קו 89
בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 89 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בבי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין ומסתיים בנהר הירדן/מעלה עמיעז.
לוח הזמנים לקו 89 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב15:35. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 89 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז (25 תחנות)
בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין
מועדון נוער/דרך מנחם בגין
דרך מנחם בגין/רחל אמנו
שרה אמנו/רבקה אמנו
שרה אמנו
אסתר המלכה/שרה אמנו
שבטי ישראל/יוסף
שבטי ישראל/יהודה
יהודה/ראובן
יהודה/יוסף
יהודה/שד. יצחק רבין
אולפנה/לוי
נחל צלמון /יצחק רבין
נחל צלמון/נחל זוהר
מגדל הלבנון /נחל צין
מגדל הלבנון/מעלה דורון
נחל שורק /מגדל הלבנון
נחל יבנאל/נחל שורק
נחל שורק/מעלה דורון
יצחק רבין /נחל צלמון
יצחק רבין /בי''ס ניצנים
נהר הירדן /נחל זוהר
נהר הירדן /נחל ציפורי
נהר הירדן/מעלה עמיעז
שאלות ותשובות לגבי קו 89
מתי מתחיל לפעול קו 89?
קו 89 מתחיל לפעול ב-12:00 בשני, שישי
באיזו שעה קו 89 מפסיק לעבוד?
קו 89 מפסיק לפעול ב-12:00 בשני, שישי
מתי מגיע קו 89?
כדי לראות מתי קו בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 89 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 89 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 89 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 89 הקרובה ביותר
מפת המסלול של קו האוטובוס 89 של קווים (Kavim) - בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז
לוח זמנים של קו 89
קו 89 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 15:35
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 15:35 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 12:00 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 15:35 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 15:35 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:00 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל89 (מ בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 89
תעריף הנסיעה ב89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
89 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 89 היא בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין והתחנה האחרונה היא נהר הירדן/מעלה עמיעז.
קו 89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 89. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 89.
מעקב אחר קו האוטובוס 89 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 89 (בי''ס אריאל ממ''ד/דרך מנחם בגין←נהר הירדן/מעלה עמיעז) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 89 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 89 ב-ישראל
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 19 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מזכירות-מבוא חורון-10/ לוח זמנים
- 86 - דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 589 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-10/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 202 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 893 - בית עלמין צבאי/יוסף בורג-ראשון לציון<->אבי עזרי ז-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->מחנה מצל''ח 6820-באר יעקב-10
- 452 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->שדרות ירושלים/דרך הרמ''א-רמלה-20/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 79 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->האילן/התדהר-אור עקיבא-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 42 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->'כפר הס ד-כפר הס-10/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 535 - האתרוג/הלימון-שוהם<->העצמאות/דיקר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 636 - התע''ש/יד חרוצים-כפר סבא<->מסוף שרונה-כפר יונה-20