קו 91
הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו הbus 91 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו bus 91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) יש 36 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהרקפות/הרמונים ומסתיים בהורדים/הכלניות.
לוח הזמנים לקו 91 bus לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:15. שעות הפעילות השבוע: ימי חול.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו bus 91 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות (36 תחנות)
הרקפות/הרמונים
בית ספר בית יעקב/הרב משקובסקי
בית ספר בת מלך/הרב קוק
בית כנסת עץ חיים/הרב קוק
בית ספר תורת חיים/הרב קוק
הרקפות/הרמונים
הכלניות/הרקפות
הכלניות/מדרשים
הכלניות/בני תורה
הכלניות/בני תורה
האירוסים/תמר
הנרקיסים/האירוסים א
הנרקיסים
הנרקיסים/האירוסים ב
סביון/חרוב
סביון/הערבה
סביון/מעלות דוד
מעלות דוד/סביון
הדקל/דפנה
בית מדרש היכל משה/הדקל
החרוב/הנרקיסים
הנרקיסים
הנרקיסים/הורדים
הורדים/האירוסים
הורדים/הכלניות
הרקפות/הכלניות
הרקפות/הרמונים
הרקפות/דרך שרה
בית ספר אוהל שרה/הרקפות
הרקפות/חצב סובה
הרקפות/מתנס
הרימונים/האלונים
הרימונים/האורנים
מועצה מקומית/הרימונים
הרקפות/הרמונים
הורדים/הכלניות
שאלות ותשובות לגבי קו 91
מתי מתחיל לפעול קו bus 91?
קו 91 מתחיל לפעול ב-13:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו bus 91 מפסיק לעבוד?
קו 91 מפסיק לפעול ב-13:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו bus 91?
כדי לראות מתי קו הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות הBus מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו Bus הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו הbus 91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות)?
תעריף הנסיעה של קו הbus הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
יש תחנה של קו הbus 91 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו הbus 91 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו bus 91
קו הbus 91, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:15
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ד׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:15 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של bus אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל91 (מ הרקפות/הרמונים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי הbus, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) ועקוב אחרי קו הbus על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו הbus 91
תעריף הנסיעה ב91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
91 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו bus 91 היא הרקפות/הרמונים והתחנה האחרונה היא הורדים/הכלניות.
קו 91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של bus, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קוbus 91. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי bus, ובקו bus 91.
מעקב אחר קו הBus 91 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 91 (הרקפות/הרמונים←הורדים/הכלניות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו הbus 91 או כדי לעקוב אחרי כל קו bus של אגד (Egged) כדי לא לפספס את הbus שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים בBus, Light Rail, Israel Railways, Carmelit / Rachbalit או Shuttle, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו bus אחר, כולל קו 91 ב-ישראל
91 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 813 - מלכי ישראל/תחכמוני-ירושלים<->אגרות משה/חזון אי''ש-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 85 - תחנה תפעולית מסוף וולפסון-חולון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 94א - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->הצוללת דקר/פיקא-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 18 - חונים נוסעים ראשון לציון/יוסף טומי לפיד-ראשון לציון<->כביש 412/שדרות מנחם בגין-בית דגן-19/ לוח זמנים
- 32 - גונן/מרכז-גונן<->ת. מרכזית ק''ש/הורדה-קרית שמונה-2א/ לוח זמנים
- 787 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->התמר/החרוב-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 81 - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 319 - קניון איילון-בני ברק<->מרגולין/השומרים-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 447 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->ת. מרכזית ירושלים/הורדה-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 217 - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->טכניון/הנדסה אזרחית-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 23 - מר. קריות איסוף-קרית ים<->מינץ/הרצוג-קרית אתא-1#/ לוח זמנים
- 19א - כניסה ראשית/הדסה עין כרם-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 27א - תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים<->יהלום/גרנט-אבן ספיר-2א/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 15 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->מעבר גבול טאבה-אילת-1#/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אליאנס/דרך בירם-חיפה<->יקינטון/בלינטלטל-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז/ לוח זמנים
- 15 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->מסוף וולפסון-חולון-19/ לוח זמנים