קו 937
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
דן (Dan)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 937 של דן (Dan) (מעודכן)
בקו 937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) יש 11 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהאדמור מנדבורנא/חזון אי''ש ומסתיים בהרב צירלסון/ד''ר ברויאר.
לוח הזמנים לקו 937 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב13:25. שעות הפעילות השבוע: ראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 937 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר (11 תחנות)
האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש
כהנמן/הרב זוננפלד
אשל אברהם/הרב רבינוב
ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב
כהנמן/פוברסקי
אהרונוביץ/ רבי עקיבא
אהרונוביץ/השלושה
הרב בר אילן/הרב קלישר
הרב קלישר/הילדסהיימר
ביה''ס מע''ש/הרב צירלסון
הרב צירלסון/ד''ר ברויאר
שאלות ותשובות לגבי קו 937
מתי מתחיל לפעול קו 937?
קו 937 מתחיל לפעול ב-12:15 בשישי
באיזו שעה קו 937 מפסיק לעבוד?
קו 937 מפסיק לפעול ב-12:15 בשישי
מתי מגיע קו 937?
כדי לראות מתי קו האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 937 של דן (Dan) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 937 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 937 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 937 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 937
קו 937 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 13:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ב׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ה׳ | 13:25 | יציאה אחת ביום |
ו׳ | 12:15 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס דן (Dan)
צפה בכל העדכונים ל937 (מ האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על דן (Dan) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 937
תעריף הנסיעה ב937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) של דן (Dan) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של דן (Dan), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של דן (Dan).
937 (דן (Dan))
התחנה הראשונה של קו 937 היא האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש והתחנה האחרונה היא הרב צירלסון/ד''ר ברויאר.
קו 937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של דן (Dan), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 937. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 937.
מעקב אחר קו האוטובוס 937 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 937 (האדמור מנדבורנא/חזון אי''ש←הרב צירלסון/ד''ר ברויאר) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 937 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של דן (Dan) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור דן (Dan) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של דן (Dan) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 937 ב-ישראל
937 - כיוונים חלופיים
קווי דן (Dan) בישראל
- 915 - סוקולוב/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק<->בירנבוים/הרב עוזיאל-בני ברק-115/ לוח זמנים
- 33 - מסוף רדינג/רציפים-תל אביב יפו<->איצטדיון וינטר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 166 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/חנה וסע-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 238 - דרך מנחם בגין/קופת חולים-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 42 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->ת.רק''ל הקוממיות/דרך בגין-בת ים-10/ לוח זמנים
- 8 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->קלצ'קין-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 5 - חזון אי''ש/האדמור מנדבורנא-בני ברק<->אזור התעשייה-בני ברק-20/ לוח זמנים
- 6 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->מסוף הלוחמים/משרד הרישוי-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 266 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 104 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->ביה''ח תל השומר/מיון-רמת גן-11
- 72 - חניון אגד/חורשת היובל-חולון<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 16 - מסוף כרמלית-תל אביב יפו<->בי''ח שיב''א/שדרות אהרון קציר-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 242 - מסוף בית העלמין/איסוף-בת ים<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 82 - בית רבקה-פתח תקווה<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 925 - אשל אברהם/הרב רבינוב-בני ברק<->יצחק אלחנן/הכרמל-תל אביב יפו-125/ לוח זמנים
- 4 - מסוף הטייסים-תל אביב יפו<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-20/ לוח זמנים
- 9 - ת.רכבת בני ברק-בני ברק<->קהילות יעקב/רבי יוסף צבי רימון-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 905 - בן זכאי/הרב הירש-בני ברק<->ת.רק''ל אהרונוביץ'/דרך ז'בוטינסקי-בני ברק-25/ לוח זמנים
- 18 - ת.רכבת תל אביב - סבידור/רציפים C-תל אביב יפו<->מסוף בית העלמין/הורדה-בת ים-10/ לוח זמנים
- 930 - ביה''ח מעייני הישועה/הרב רבינוב-בני ברק<->רבי עקיבא/הראשונים-בני ברק-230/ לוח זמנים