קו 970
ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 970 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) יש 20 תחנות. מסלול הקו מתחיל בירמיהו/מנחת יצחק ומסתיים בתכלת מרדכי/ארגמן.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 970 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן (20 תחנות)
ירמיהו/מנחת יצחק
בר אילן/צפניה
בר אילן/רבנו גרשום
חטיבת הראל/שמואל הנביא
ארץ חפץ/חטיבת הראל
פיתוחי חותם
שמואל הנביא/פישל
שמואל הנביא/בר אילן
גבעת משה
עלי הכהן/גרוסברג
חנה
יעקובזון/עזרת תורה
זית רענן/אהל יהושע
זית רענן/תורת חסד
דברי חיים/אהל יהושע
אוהל יהושע/קדושת אהרון
אהל יהושע/שמגר
ישיבת אור אלחנן/פתח תקוה
פתח תקווה א
תכלת מרדכי/ארגמן
שאלות ותשובות לגבי קו 970
מתי מתחיל לפעול קו 970?
קו 970 מתחיל לפעול ב-12:05 בשישי
באיזו שעה קו 970 מפסיק לעבוד?
קו 970 מפסיק לפעול ב-12:05 בשישי
מתי מגיע קו 970?
כדי לראות מתי קו ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 970 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 970 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 970 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 970 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 970
קו האוטובוס 970, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 13:30 - 16:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 13:30 - 16:00 | 150 |
ב׳ | 13:30 - 16:00 | 150 |
ג׳ | 13:30 - 16:00 | 150 |
ד׳ | 13:30 - 16:00 | 150 |
ה׳ | 13:30 - 16:00 | 150 |
ו׳ | 12:05 | יציאה אחת ביום |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל970 (מ ירמיהו/מנחת יצחק), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 970
תעריף הנסיעה ב970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
970 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 970 היא ירמיהו/מנחת יצחק והתחנה האחרונה היא תכלת מרדכי/ארגמן.
קו 970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 970. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 970.
מעקב אחר קו האוטובוס 970 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 970 (ירמיהו/מנחת יצחק←תכלת מרדכי/ארגמן) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 970 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 970 ב-ישראל
970 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 950 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 6א - קריית החינוך פארק המדע/רציפים-נס ציונה<->פוואר סנטר-נס ציונה-2#/ לוח זמנים
- 261 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. רכבת כרמיאל-כרמיאל-1ך/ לוח זמנים
- 5 - מסוף קריית שרת-חולון<->מסוף וולפסון-חולון-1#/ לוח זמנים
- 110 - מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל<->גיבורי התהילה/בית קמה-כפר חסידים א'-1#/ לוח זמנים
- 16 - מסוף קריית שרת-חולון<->ת. מרכזית ראשל''צ-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 952 - ז'בוטינסקי/שלום עליכם-ירושלים<->מכללה לבנות ירושלים/דובדבני-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 947 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 393 - בהזמנה מראש - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1#תל אביב-יפו ↔ אילת/ לוח זמנים
- 792 - המגינים/עין דור-חיפה<->מרכז רפואי-ערערה-2#/ לוח זמנים
- 391 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-1באשדוד ↔ אילת/ לוח זמנים
- 80 - מסוף גילה/המרגלית-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 57 - פארק ירוחם-ירוחם<->כפר הסטודנטים/דרך יצחק שמיר-דימונה-2#/ לוח זמנים
- 481 - תלמוד תורה/דרך קדם-מעלה אדומים<->ת. רכבת תל אביב - סבידור/הורדה-תל אביב יפו-3#/ לוח זמנים
- 54 - תיכון אורט-דאלית אל כרמל<->ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 23 - בית ספר פולינסקי/ד''ר רינגלבלום-ירושלים<->תחנת רכבת קלה הר הרצל-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->דרך השלום/ברק-נשר-1ב
- 971 - ברנדייס-ירושלים<->שיבת ציון/טללים-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 80א - תיכון בגין/מלכת שבא-אילת<->דובדבן/שקד-אילת-2ז/ לוח זמנים
- 788 - בית הספר הפתוח/ברל-חיפה<->אדמונד פלג-חיפה-1#/ לוח זמנים