קו 997
ירושלים←קריית אתא
אגד (Egged)
מפת המסלול של קו האוטובוס 997 של אגד (Egged) - ירושלים←קריית אתא
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 997 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 997 (ירושלים←קריית אתא) יש 12 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף הר חוצבים/המרפא ומסתיים בהעצמאות/המגינים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 997 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: ירושלים←קריית אתא (12 תחנות)
מסוף הר חוצבים/המרפא
קרית מדע/המרפא
גשר המיתרים/שד' הרצל
בן גוריון/שערי ירושלים
מחלף יגור
מסעף כפר חסידים
עצמאות/בית וגן
העצמאות/הנביאים
הציונות/המייסדים
הרצל/הציונות
המגינים/סוקולוב
העצמאות/המגינים
שאלות ותשובות לגבי קו 997
מתי מתחיל לפעול קו 997?
קו 997 מתחיל לפעול ב-08:40 בשישי
באיזו שעה קו 997 מפסיק לעבוד?
קו 997 מפסיק לפעול ב-11:55 בשישי
מתי מגיע קו 997?
כדי לראות מתי קו ירושלים←קריית אתא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו ירושלים←קריית אתא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 997 (ירושלים←קריית אתא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס ירושלים←קריית אתא (ירושלים←קריית אתא) הוא ₪5.50 - ₪16.00.
יש תחנה של קו האוטובוס 997 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 997 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 997
קו 997 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 19:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 19:30 - 23:30 | 240 |
ב׳ | 19:30 - 23:30 | 240 |
ג׳ | 19:30 - 23:30 | 240 |
ד׳ | 19:30 - 23:30 | 240 |
ה׳ | 19:30 - 23:30 | 240 |
ו׳ | 08:40 - 11:55 | 195 |
ש׳ | 20:10 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל997 (מ מסוף הר חוצבים/המרפא), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 997 (ירושלים←קריית אתא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 997
תעריף הנסיעה ב997 (ירושלים←קריית אתא) של אגד (Egged) הוא בין ₪5.50 ל-₪16.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
997 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 997 היא מסוף הר חוצבים/המרפא והתחנה האחרונה היא העצמאות/המגינים.
קו 997 (ירושלים←קריית אתא) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 997. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 997.
מעקב אחר קו האוטובוס 997 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 997 (ירושלים←קריית אתא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 997 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 997 ב-ישראל
997 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 174 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-28
- 29 - אריה דולצ'ין/יעקב צור-ירושלים<->דולצ'ין/בן פורת-ירושלים-3#
- 76 - ליאון בלום-חיפה<->מסוף יגור-יגור-1#
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#
- 78 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים עירוני-חיפה<->החצב/ששת הימים-נשר-1#
- 52 - תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב<->הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב-2#
- 408 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->יוספטל-לוד-3#
- 22 - בית חולים הלל יפה-חדרה<->משמר הגבול/שניר-חדרה-2ז
- 45 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים בינעירוני-חיפה<->מרכז לבריאות הנפש טירת כרמל-טירת כרמל-1#
- 221 - ת. רכבת הראשונים-ראשון לציון<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-1#
- 137 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-1#
- 227 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מחנה תל נוף-בית אלעזרי-1#
- 98 - דוד אלעזר/ישראל שמיד-נס ציונה<->הגאון בן איש חי/גן ציבורי-רחובות-2#
- 860 - מנחת יצחק/בית יעקב-ירושלים<->הקונגרס הציוני/גולדה-ירושלים-2#
- 21 - ת. רכבת חוצות המפרץ-חיפה<->רשי/צלאח-קרית אתא-1#
- 9א - טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה<->טרומפלדור/מרכז זיו-חיפה-3ב
- 40א - רכבל/העלייה השנייה-חיפה<->חטיבת כרמלי ד-חיפה-1כ
- 843 - ת.מרכזית תל אביב קומה 7/רציפים-תל אביב יפו<->צומת יהודיה-גולן-1ב
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח