לוח זמנים - קו 149 קדימה-צורן←נתניה
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
דרך לב השרון/האילן | 06:45 |
דרך לב השרון/הגפן | 06:45 |
האילנות/הדולב | 06:46 |
האילנות/הדולב | 06:46 |
האילנות/הזית | 06:47 |
דרך לב השרון/הזית | 06:47 |
ההדרים/החרוב | 06:49 |
ההדרים צורן/ההדס צורן | 06:49 |
ההדרים צורן/הגפן צורן | 06:50 |
ההדרים צורן/האילן צורן | 06:51 |
ההדרים צורן/השיקמה צורן | 06:51 |
כביש 562/האילנות | 06:52 |
אזור תעשיה קדימה | 06:55 |
הארז/השיקמים | 06:56 |
הארז/הציפורים | 06:56 |
הורדים/יונק הדבש | 06:57 |
ז'בוטינסקי/ההסתדרות | 06:58 |
האלון/ההסתדרות | 06:59 |
מ''ג/אלי כהן | 07:00 |
מסגריה/מ''ג | 07:01 |
מ''ג/שבזי | 07:02 |
שבזי/בר יהודה | 07:02 |
שבזי/שד. יצחק בן צבי | 07:03 |
גורדון/יאנוש קורצ'אק | 07:07 |
שד. יצחק בן צבי/הנרייטה סולד | 07:08 |
מועצה | 07:09 |
הרצל/מורדי הגטאות | 07:10 |
הרצל/האירוסים | 07:10 |
צומת הדסים | 07:12 |
מחלף דרור למערב | 07:15 |
השומרון/אגמון | 07:18 |
ההדרים/הלוחמים | 07:21 |
המתמיד/הנוטע | 07:23 |
מועצה מקומית | 07:25 |
הבנים/סמטת הורדים | 07:28 |
הבנים/מרבד הקסמים | 07:29 |
גן הבנים/הבנים | 07:30 |
האלון/ההדרים | 07:31 |
כפר נטר הצעירה | 07:32 |
פארק תעשיות | 07:32 |
הצורן/הארי טרומן | 07:33 |
עירייה | 07:34 |
מכללת הרמלין/המחקר | 07:35 |
הגביש/המחקר | 07:36 |
בית חרושת טבע | 07:37 |
שד. גיבורי ישראל/התרופה | 07:38 |
שדרות גיבורי ישראל/הבונים | 07:39 |
שד. גיבורי ישראל/האומנות | 07:40 |
איקאה/שדרות גיבורי ישראל | 07:41 |
צומת אביר/כביש 553 | 07:42 |
פנחס לבון/גולדה מאיר | 07:45 |
שדרות פנחס לבון/פנחס רוטנברג | 07:46 |
פנחס לבון/ישראל בר יהודה | 07:47 |
לבון/שלום עליכם | 07:48 |
שדרות בן צבי/שדרות אגם כנרת | 07:50 |
משטרה/בן צבי | 07:51 |
שד. בן צבי/שמחה ארליך | 07:52 |
בן צבי/נחום | 07:53 |
בית ספר טשרניחובסקי/בן צבי | 07:56 |
שד. בן צבי/היהלומן אברהם | 07:56 |
שד. בנימין/הרב טביב | 07:58 |
שד. בן אב''י/שד. בנימין | 07:59 |
שד. בנימין/תחכמוני | 08:00 |
שד. בנימין/שד. ירושלים | 08:01 |
ת. מרכזית נתניה | 08:02 |
שוק עירוני | 08:04 |
וייצמן/ששת הימים | 08:04 |
ויצמן\שפירא משה | 08:05 |
וייצמן/שרת | 08:06 |
חיים וייצמן/משה איכילוב | 08:07 |
שד.וייצמן/סוקולוב | 08:07 |
נחום סוקולוב/קמיל הויסמנס | 08:08 |
נחום סוקולוב/פייר ז'ילבר | 08:09 |
פרופסור אלברט איינשטיין/צ.פ. חיות | 08:09 |
פרופסור אלברט איינשטיין/פרופסור שור | 08:10 |
בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי | 08:11 |
לוח זמנים לBus אקסטרה (Extra) - 149 (קדימה-צורן←נתניה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 149 לכיוון קדימה-צורן←נתניה של אקסטרה (Extra) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת דרך לב השרון/האילן לתחנת בית ספר ש''י עגנון/שמעון בר יוחאי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אקסטרה (Extra) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 149 מקדימה-צורן לנתניה מדי יום בחצות.