לוח זמנים - קו 152 באר שבע←ירוחם
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 |
---|---|---|---|---|---|
גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה | 15:05 | 16:05 | 17:05 | 18:05 | 19:50 |
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 | 19:52 |
מרפאות חוץ סורוקה/אוניברסיטת בן גוריון | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 | 19:54 |
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 | 19:56 |
עיריית באר שבע/יצחק רגר | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 18:13 | 19:58 |
ת.מרכזית באר שבע/רציפים בינעירוני | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 | 20:03 |
השוק העירוני/שדרות דוד חכם | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 | 20:05 |
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 20:06 |
צומת יצחק מצליח | 15:22 | 16:22 | 17:22 | 18:22 | 20:07 |
אזור תעשיה עמק שרה | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 | 20:08 |
ישפרו פלאנט/דרך אילת | 15:24 | 16:24 | 17:24 | 18:24 | 20:09 |
צומת מחנה נתן | 15:25 | 16:25 | 17:25 | 18:25 | 20:10 |
צומת אוהלי קידר | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 | 20:11 |
צומת אוהלים (הנוקדים) | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:28 | 20:13 |
בית ספר אזורי | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 20:15 |
חברת חשמל | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 20:16 |
צומת נאות חובב | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 | 20:17 |
צומת רמת בקע | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 20:20 |
צומת הנגב | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 20:23 |
מחנה אריאל שרון / כביש 224 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 18:40 | 20:25 |
צומת מחנה צור | 15:44 | 16:44 | 17:44 | 18:44 | 20:29 |
צומת גבעת ירוחם | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 18:47 | 20:32 |
פארק ירוחם | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 20:33 |
בורנשטיין/הפארק | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 18:49 | 20:34 |
בורנשטיין/הדקל | 15:49 | 16:49 | 17:49 | 18:49 | 20:34 |
בורנשטיין/הרצל | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 20:35 |
בורנשטיין/אשר סנקר | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 20:35 |
אשר סנקר/אלכחייל | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 20:35 |
ההגנה/ה.הכהן | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 20:38 |
ההגנה/אלכחייל | 15:53 | 16:53 | 17:53 | 18:53 | 20:38 |
גן האם | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 20:39 |
הפלמ''ח/בי''ס המאוחד | 15:56 | 16:56 | 17:56 | 18:56 | 20:41 |
צבי בורנשטיין/גוש עציון | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 18:57 | 20:42 |
מרכז טניס/עמוס הנביא | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 20:43 |
הנביאים/בית כנסת | 15:59 | 16:59 | 17:59 | 18:59 | 20:44 |
אצטדיון עירוני | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:47 |
ירוחם טק/צבי בורנשטיין | 16:03 | 17:03 | 18:03 | 19:03 | 20:48 |
אסימוב/שדרות ורדימון | 16:04 | 17:04 | 18:04 | 19:04 | 20:49 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 152 (באר שבע←ירוחם)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 152 לכיוון באר שבע←ירוחם של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה לתחנת אסימוב/שדרות ורדימון. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 152 מבאר שבע לירוחם מדי יום בחצות.