לוח זמנים - קו 152 ירוחם←באר שבע
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 |
---|---|---|---|---|
אסימוב/שדרות ורדימון | 06:40 | 07:15 | 08:20 | 09:20 |
שדרות ורדימן/יצחק שדה | 06:40 | 07:15 | 08:20 | 09:20 |
רש''י/צבי בורנשטיין | 06:41 | 07:16 | 08:21 | 09:21 |
רש''י/סמטת השועל | 06:42 | 07:17 | 08:22 | 09:22 |
הנביאים/רש''י | 06:43 | 07:18 | 08:23 | 09:23 |
מרכז טניס/עמוס הנביא | 06:46 | 07:21 | 08:26 | 09:26 |
צבי בורנשטיין/גוש עציון | 06:47 | 07:22 | 08:27 | 09:27 |
הפלמ''ח/יצחק שדה | 06:48 | 07:23 | 08:28 | 09:28 |
ההגנה/הפלמ''ח | 06:49 | 07:24 | 08:29 | 09:29 |
ההגנה/היסמין | 06:50 | 07:25 | 08:30 | 09:30 |
ההגנה/ה.הכהן | 06:50 | 07:25 | 08:30 | 09:30 |
ההדרים/אלכחייל | 06:52 | 07:27 | 08:32 | 09:32 |
אשר סנקר/הבילויים | 06:53 | 07:28 | 08:33 | 09:33 |
צבי בורנשטיין/אשר סנקר | 06:54 | 07:29 | 08:34 | 09:34 |
פסל הזהות/צבי בורנשטיין | 06:54 | 07:29 | 08:34 | 09:34 |
בורנשטיין/הדקל | 06:55 | 07:30 | 08:35 | 09:35 |
בורנשטיין/האופק | 06:55 | 07:30 | 08:35 | 09:35 |
צומת גבעת ירוחם | 06:56 | 07:31 | 08:36 | 09:36 |
צומת מחנה צור | 07:00 | 07:35 | 08:40 | 09:40 |
מחנה אריאל שרון / כביש 224 | 07:04 | 07:39 | 08:44 | 09:44 |
צומת הנגב | 07:05 | 07:40 | 08:45 | 09:45 |
צומת רמת בקע | 07:08 | 07:43 | 08:48 | 09:48 |
צומת נאות חובב | 07:11 | 07:46 | 08:51 | 09:51 |
חברת חשמל | 07:13 | 07:48 | 08:53 | 09:53 |
בית ספר אזורי | 07:14 | 07:49 | 08:54 | 09:54 |
צומת אוהלים (הנוקדים) | 07:16 | 07:51 | 08:56 | 09:56 |
צומת אוהלי קידר | 07:18 | 07:53 | 08:58 | 09:58 |
צומת מחנה נתן | 07:19 | 07:54 | 08:59 | 09:59 |
אזור תעשיה עמק שרה | 07:21 | 07:56 | 09:01 | 10:01 |
צומת יצחק מצליח | 07:22 | 07:57 | 09:02 | 10:02 |
סינמה סיטי/שדרות דוד חכם | 07:23 | 07:58 | 09:03 | 10:03 |
השוק העירוני/שדרות דוד חכם | 07:23 | 07:58 | 09:03 | 10:03 |
שדרות דוד חכם/תחנה מרכזית | 07:24 | 07:59 | 09:04 | 10:04 |
דואר/יצחק רגר | 07:26 | 08:01 | 09:06 | 10:06 |
בית רסקו/יצחק רגר | 07:27 | 08:02 | 09:07 | 10:07 |
יצחק רגר/שדרות שז''ר | 07:28 | 08:03 | 09:08 | 10:08 |
מרכז רפואי סורוקה/יצחק רגר | 07:31 | 08:06 | 09:11 | 10:11 |
מרכז רפואי סורוקה/בן גוריון | 07:32 | 08:07 | 09:12 | 10:12 |
מרכז הספורט אוניברסיטת בן גוריון | 07:34 | 08:09 | 09:14 | 10:14 |
גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה | 07:36 | 08:11 | 09:16 | 10:16 |
לוח זמנים לBus מטרופולין (Metropoline) - 152 (ירוחם←באר שבע)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 152 לכיוון ירוחם←באר שבע של מטרופולין (Metropoline) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת אסימוב/שדרות ורדימון לתחנת גשר ת. רכבת ב''ש צפון/התבונה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של מטרופולין (Metropoline) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 152 מירוחם לבאר שבע מדי יום בחצות.