לוח זמנים - קו 165 רחובות←פתח תקווה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 |
---|---|---|
ת. מרכזית רחובות/רציפים | 06:20 | 06:50 |
הרצל/וייצמן | 06:23 | 06:53 |
משטרה/הרצל | 06:24 | 06:54 |
מכון ויצמן | 06:26 | 06:56 |
הפקולטה לחקלאות | 06:27 | 06:57 |
ת. רכבת רחובות | 06:28 | 06:58 |
פארק המדע/ויצמן | 06:29 | 06:59 |
ת. מרכזית נס ציונה | 06:33 | 07:03 |
קניותר/ויצמן | 06:35 | 07:05 |
ויצמן/מרגולין | 06:37 | 07:07 |
ת. רכבת ראשונים | 06:39 | 07:09 |
הרצל/אהרון קרון | 06:43 | 07:13 |
הרצל/הכרמל | 06:44 | 07:14 |
הרצל/תרמ''ב | 06:46 | 07:16 |
הרצל/בן זאב | 06:47 | 07:17 |
דרך המכבים/פיק''א | 06:49 | 07:19 |
דרך המכבים/אלי כהן | 06:53 | 07:23 |
צומת בית דגן/כביש 412 | 06:56 | 07:26 |
כביש 412/שדרות מנחם בגין | 06:57 | 07:27 |
מחסן חברת חשמל/כביש 412 | 06:57 | 07:27 |
מחלף מסובים | 07:02 | 07:32 |
אוניברסיטת בר אילן | 07:07 | 07:37 |
דרך יצחק רבין/אבי אורן | 07:15 | 07:45 |
קפלן/ארלוזורוב | 07:18 | 07:48 |
בי''ח שניידר/קפלן | 07:18 | 07:48 |
פארק פ''ת/הרב משה מלכה | 07:19 | 07:49 |
ספורטן/הרב משה מלכה | 07:21 | 07:51 |
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין | 07:22 | 07:52 |
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר | 07:23 | 07:53 |
רכבת קריית אריה/חנה וסע | 07:25 | 07:55 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 165 (רחובות←פתח תקווה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 165 לכיוון רחובות←פתח תקווה של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית רחובות/רציפים לתחנת רכבת קריית אריה/חנה וסע. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 165 מרחובות לפתח תקווה מדי יום בחצות.