לוח זמנים - קו 186 בית מאיר←ירושלים לוח זמנים ימי חול תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 יציאה #7 יציאה #8 ישיבת הרי יהודה 06:30 08:15 10:15 12:15 15:15 17:15 19:15 21:15 בית מאיר א 06:30 08:15 10:15 12:15 15:15 17:15 19:15 21:15 פרוטיאה בהר 06:35 08:20 10:20 12:20 15:20 17:20 19:20 21:20 החרוב/הלוטם 06:37 08:22 10:22 12:22 15:22 17:22 19:22 21:22 החרוב/הפסגה 06:37 08:22 10:22 12:22 15:22 17:22 19:22 21:22 מחלף שורש 06:39 08:24 10:24 12:24 15:24 17:24 19:24 21:24 מחלף חמד 06:43 08:28 10:28 12:28 15:28 17:28 19:28 21:28 הראל/יסמין - - 10:31 12:31 15:31 17:31 19:31 21:31 הראל/יצחק נסים - - 10:33 12:33 15:33 17:33 19:33 21:33 הראל/יסמין - - 10:35 12:35 15:35 17:35 19:35 21:35 מחלף הראל - - 10:35 12:35 15:35 17:35 19:35 21:35 מחלף הראל 06:45 08:30 10:36 12:36 15:36 17:36 19:36 21:36 מוצא / יקב אפרת 06:48 08:33 10:39 12:39 15:39 17:39 19:39 21:39 הבית האדום 06:48 08:33 10:39 12:39 15:39 17:39 19:39 21:39 שדרות שז''ר/בנייני האומה 06:57 08:42 10:48 12:48 15:48 17:48 19:48 21:48
לוח זמנים שישי תחנה יציאה #1 יציאה #2 יציאה #3 יציאה #4 יציאה #5 יציאה #6 ישיבת הרי יהודה 06:30 08:15 10:15 12:15 14:15 15:15 בית מאיר א 06:30 08:15 10:15 12:15 14:15 15:15 פרוטיאה בהר 06:35 08:20 10:20 12:20 14:20 15:20 החרוב/הלוטם 06:37 08:22 10:22 12:22 14:22 15:22 החרוב/הפסגה 06:37 08:22 10:22 12:22 14:22 15:22 מחלף שורש 06:39 08:24 10:24 12:24 14:24 15:24 מחלף חמד 06:43 08:28 10:28 12:28 14:28 15:28 הראל/יסמין - - 10:31 12:31 14:31 15:31 הראל/יצחק נסים - - 10:33 12:33 14:33 15:33 הראל/יסמין - - 10:35 12:35 14:35 15:35 מחלף הראל - - 10:35 12:35 14:35 15:35 מחלף הראל 06:45 08:30 10:36 12:36 14:36 15:36 מוצא / יקב אפרת 06:48 08:33 10:39 12:39 14:39 15:39 הבית האדום 06:48 08:33 10:39 12:39 14:39 15:39 שדרות שז''ר/בנייני האומה 06:57 08:42 10:48 12:48 14:48 15:48
לוח זמנים שבת תחנה יציאה #1 יציאה #2 ישיבת הרי יהודה 20:45 23:00 בית מאיר א 20:45 23:00 פרוטיאה בהר 20:50 23:05 החרוב/הלוטם 20:52 23:07 החרוב/הפסגה 20:52 23:07 מחלף שורש 20:54 23:09 מחלף חמד 20:58 23:13 מחלף הראל 21:00 23:15 מוצא / יקב אפרת 21:03 23:18 הבית האדום 21:03 23:18 שדרות שז''ר/בנייני האומה 21:12 23:27
לוח זמנים לBus תנופה (Tnufa) - 186 (בית מאיר←ירושלים) לוח הזמנים למסלול קו הBus 186 לכיוון בית מאיר←ירושלים של תנופה (Tnufa) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ישיבת הרי יהודה לתחנת שדרות שז''ר/בנייני האומה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של תנופה (Tnufa) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 186 מבית מאיר לירושלים מדי יום בחצות.
עודכן לאחרונה ב-10 ביוני 2024
לוח זמנים לכיוונים חלופיים עבור קו 186