23
לוח זמנים של קו 23
לוח זמנים שני עד שבת
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 | יציאה #17 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
מרכז מסחרי ביג | 06:40 | 08:00 | 08:50 | 09:40 | 10:30 | 12:10 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 15:50 | 16:40 | 18:20 | 19:10 | 20:00 | 20:50 | 21:40 | 22:30 |
צומת המחצבות | 06:41 | 08:01 | 08:51 | 09:41 | 10:31 | 12:11 | 13:01 | 14:01 | 15:01 | 15:51 | 16:41 | 18:21 | 19:11 | 20:01 | 20:51 | 21:41 | 22:31 |
חלת אלדיר/3002 | 06:42 | 08:02 | 08:52 | 09:42 | 10:32 | 12:12 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 15:52 | 16:42 | 18:22 | 19:12 | 20:02 | 20:52 | 21:42 | 22:32 |
3002/3006 | 06:43 | 08:03 | 08:53 | 09:43 | 10:33 | 12:13 | 13:03 | 14:03 | 15:03 | 15:53 | 16:43 | 18:23 | 19:13 | 20:03 | 20:53 | 21:43 | 22:33 |
חלת אלדיר/3002 | 06:44 | 08:04 | 08:54 | 09:44 | 10:34 | 12:14 | 13:04 | 14:04 | 15:04 | 15:54 | 16:44 | 18:24 | 19:14 | 20:04 | 20:54 | 21:44 | 22:34 |
חלת אלדיר/3013 | 06:46 | 08:06 | 08:56 | 09:46 | 10:36 | 12:16 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 15:56 | 16:46 | 18:26 | 19:16 | 20:06 | 20:56 | 21:46 | 22:36 |
3013/ח'אלת א דיר | 06:47 | 08:07 | 08:57 | 09:47 | 10:37 | 12:17 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 15:57 | 16:47 | 18:27 | 19:17 | 20:07 | 20:57 | 21:47 | 22:37 |
חלת אלדיר/3045 | 06:47 | 08:07 | 08:57 | 09:47 | 10:37 | 12:17 | 13:07 | 14:07 | 15:07 | 15:57 | 16:47 | 18:27 | 19:17 | 20:07 | 20:57 | 21:47 | 22:37 |
ח'אלת א דיר/3024 | 06:48 | 08:08 | 08:58 | 09:48 | 10:38 | 12:18 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 15:58 | 16:48 | 18:28 | 19:18 | 20:08 | 20:58 | 21:48 | 22:38 |
פאולוס השישי/5115 | 06:48 | 08:08 | 08:58 | 09:48 | 10:38 | 12:18 | 13:08 | 14:08 | 15:08 | 15:58 | 16:48 | 18:28 | 19:18 | 20:08 | 20:58 | 21:48 | 22:38 |
פאולוס השישי/תופיק זיאד | 06:49 | 08:09 | 08:59 | 09:49 | 10:39 | 12:19 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 15:59 | 16:49 | 18:29 | 19:19 | 20:09 | 20:59 | 21:49 | 22:39 |
תחנה מרכזית נצרת | 06:50 | 08:10 | 09:00 | 09:50 | 10:40 | 12:20 | 13:10 | 14:10 | 15:10 | 16:00 | 16:50 | 18:30 | 19:20 | 20:10 | 21:00 | 21:50 | 22:40 |
פאולוס השישי/הגליל | 06:51 | 08:11 | 09:01 | 09:51 | 10:41 | 12:21 | 13:11 | 14:11 | 15:11 | 16:01 | 16:51 | 18:31 | 19:21 | 20:11 | 21:01 | 21:51 | 22:41 |
הגליל/אל סאלם | 06:52 | 08:12 | 09:02 | 09:52 | 10:42 | 12:22 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:02 | 16:52 | 18:32 | 19:22 | 20:12 | 21:02 | 21:52 | 22:42 |
הגליל/שכונת נמסאווי | 06:52 | 08:12 | 09:02 | 09:52 | 10:42 | 12:22 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:02 | 16:52 | 18:32 | 19:22 | 20:12 | 21:02 | 21:52 | 22:42 |
בי''ס סנט ג'וזף | 06:53 | 08:13 | 09:03 | 09:53 | 10:43 | 12:23 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:03 | 16:53 | 18:33 | 19:23 | 20:13 | 21:03 | 21:53 | 22:43 |
הגליל | 06:54 | 08:14 | 09:04 | 09:54 | 10:44 | 12:24 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:04 | 16:54 | 18:34 | 19:24 | 20:14 | 21:04 | 21:54 | 22:44 |
הגליל/סאפוריה | 06:54 | 08:14 | 09:04 | 09:54 | 10:44 | 12:24 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:04 | 16:54 | 18:34 | 19:24 | 20:14 | 21:04 | 21:54 | 22:44 |
משטרה פיקוד צפון | 06:55 | 08:15 | 09:05 | 09:55 | 10:45 | 12:25 | 13:15 | 14:15 | 15:15 | 16:05 | 16:55 | 18:35 | 19:25 | 20:15 | 21:05 | 21:55 | 22:45 |
כיכר אלקשלה | 06:56 | 08:16 | 09:06 | 09:56 | 10:46 | 12:26 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:06 | 16:56 | 18:36 | 19:26 | 20:16 | 21:06 | 21:56 | 22:46 |
מרפאת שיניים/עומר אבן אל ח'טאב | 06:56 | 08:16 | 09:06 | 09:56 | 10:46 | 12:26 | 13:16 | 14:16 | 15:16 | 16:06 | 16:56 | 18:36 | 19:26 | 20:16 | 21:06 | 21:56 | 22:46 |
מרכז מסחרי/עומר אבן אל ח'טאב | 06:57 | 08:17 | 09:07 | 09:57 | 10:47 | 12:27 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:07 | 16:57 | 18:37 | 19:27 | 20:17 | 21:07 | 21:57 | 22:47 |
מרכז מסחרי/עומר אבן אל ח'טאב | 06:58 | 08:18 | 09:08 | 09:58 | 10:48 | 12:28 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:08 | 16:58 | 18:38 | 19:28 | 20:18 | 21:08 | 21:58 | 22:48 |
בית מס 29 | 06:58 | 08:18 | 09:08 | 09:58 | 10:48 | 12:28 | 13:18 | 14:18 | 15:18 | 16:08 | 16:58 | 18:38 | 19:28 | 20:18 | 21:08 | 21:58 | 22:48 |
אלורוד | 06:59 | 08:19 | 09:09 | 09:59 | 10:49 | 12:29 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:09 | 16:59 | 18:39 | 19:29 | 20:19 | 21:09 | 21:59 | 22:49 |
פארק השושנים | 06:59 | 08:19 | 09:09 | 09:59 | 10:49 | 12:29 | 13:19 | 14:19 | 15:19 | 16:09 | 16:59 | 18:39 | 19:29 | 20:19 | 21:09 | 21:59 | 22:49 |
אלורוד | 07:00 | 08:20 | 09:10 | 10:00 | 10:50 | 12:30 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:10 | 17:00 | 18:40 | 19:30 | 20:20 | 21:10 | 22:00 | 22:50 |
אלורוד/7064 | 07:01 | 08:21 | 09:11 | 10:01 | 10:51 | 12:31 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:11 | 17:01 | 18:41 | 19:31 | 20:21 | 21:11 | 22:01 | 22:51 |
7086/7064 | 07:01 | 08:21 | 09:11 | 10:01 | 10:51 | 12:31 | 13:21 | 14:21 | 15:21 | 16:11 | 17:01 | 18:41 | 19:31 | 20:21 | 21:11 | 22:01 | 22:51 |
לוח זמנים לBus שאמ (Nazareth-unbs) - 23 (מרכז מסחרי ביג←7086/7064)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 23 לכיוון מרכז מסחרי ביג←7086/7064 של שאמ (Nazareth-unbs) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מרכז מסחרי ביג לתחנת 7086/7064. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של שאמ (Nazareth-unbs) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.