לוח זמנים - קו 296 הרצלייה←אריאל
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
בן ציון מיכאלי/יוסף נבו | 07:15 |
קניון שבעת הכוכבים | 07:15 |
ז'בוטינסקי/פינסקר | 07:18 |
הנדיב/ז'בוטינסקי | 07:19 |
רש''י/המשוררת רחל | 07:21 |
נתן אלתרמן/רש''י | 07:22 |
בית הספר יצחק נבון/נתן אלתרמן | 07:22 |
אוניברסיטת רייכמן/נתן אלתרמן | 07:23 |
אליהו גולומב/כיבוש העבודה | 07:24 |
הדר/קפלנסקי | 07:26 |
הדר/י.ל. ברוך | 07:27 |
קהילת ציון/מוהליבר | 07:28 |
העצמאות/בן גוריון | 07:29 |
בן גוריון / הרב קוק | 07:31 |
בן גוריון/חומה ומגדל | 07:33 |
מרכז אמירים/בן גוריון | 07:34 |
סוקולוב/יבנה | 07:35 |
קופת חולים מאוחדת/סוקולוב | 07:36 |
סוקולוב/שדרות וייצמן | 07:37 |
סוקולוב/זרובבל | 07:38 |
מחלף הכפר הירוק | 07:41 |
מחלף מורשה | 07:46 |
מחלף ירקון | 07:50 |
פארק סיבל/יציאה מכביש 5 | 07:55 |
מסוף אורנית | 07:59 |
צומת גיתי | 08:09 |
צומת אריאל | 08:11 |
קניון אריאל/דרך רון נחמן | 08:14 |
העצמאות/שד. ירושלים | 08:15 |
שד. ירושלים/ששת הימים | 08:17 |
רמת הגולן/הגלבוע | 08:21 |
מעונות סטודנטים/רמת הגולן | 08:22 |
אוניברסיטת אריאל/רמת הגולן | 08:22 |
אוניברסיטת אריאל/כביש 31 | 08:24 |
לוח זמנים לBus תנופה (Tnufa) - 296 (הרצלייה←אריאל)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 296 לכיוון הרצלייה←אריאל של תנופה (Tnufa) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בן ציון מיכאלי/יוסף נבו לתחנת אוניברסיטת אריאל/כביש 31. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של תנופה (Tnufa) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.