לוח זמנים - קו 3א ג'לג'וליה←ראש העין
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
רחוב 117/רחוב 12 | 06:00 | 07:45 | 09:30 | 11:15 | 13:30 | 15:15 | 17:00 | 18:45 | 20:30 |
רחוב 2/רחוב 117 | 06:00 | 07:45 | 09:30 | 11:15 | 13:30 | 15:15 | 17:00 | 18:45 | 20:30 |
בית העלמין | 06:01 | 07:46 | 09:31 | 11:16 | 13:31 | 15:16 | 17:01 | 18:46 | 20:31 |
רחוב 1/רחוב 122 | 06:01 | 07:46 | 09:31 | 11:16 | 13:31 | 15:16 | 17:01 | 18:46 | 20:31 |
בית אבות אל נור | 06:01 | 07:46 | 09:31 | 11:16 | 13:31 | 15:16 | 17:01 | 18:46 | 20:31 |
רחוב 172/רחוב 1 | 06:02 | 07:47 | 09:32 | 11:17 | 13:32 | 15:17 | 17:02 | 18:47 | 20:32 |
בי''ס מקיף חדש | 06:02 | 07:47 | 09:32 | 11:17 | 13:32 | 15:17 | 17:02 | 18:47 | 20:32 |
רחוב 167/רחוב 172 | 06:03 | 07:48 | 09:33 | 11:18 | 13:33 | 15:18 | 17:03 | 18:48 | 20:33 |
מועדון/רחוב 160 | 06:04 | 07:49 | 09:34 | 11:19 | 13:34 | 15:19 | 17:04 | 18:49 | 20:34 |
קופ''ח מכבי | 06:04 | 07:49 | 09:34 | 11:19 | 13:34 | 15:19 | 17:04 | 18:49 | 20:34 |
רחוב 160 | 06:05 | 07:50 | 09:35 | 11:20 | 13:35 | 15:20 | 17:05 | 18:50 | 20:35 |
צלאח א דין/כניסה | 06:06 | 07:51 | 09:36 | 11:21 | 13:36 | 15:21 | 17:06 | 18:51 | 20:36 |
צלאח א דין/אל זיתון | 06:07 | 07:52 | 09:37 | 11:22 | 13:37 | 15:22 | 17:07 | 18:52 | 20:37 |
מועצה מקומית כפר ברא | 06:08 | 07:53 | 09:38 | 11:23 | 13:38 | 15:23 | 17:08 | 18:53 | 20:38 |
אבו עובדיה | 06:08 | 07:53 | 09:38 | 11:23 | 13:38 | 15:23 | 17:08 | 18:53 | 20:38 |
אל זיתון | 06:09 | 07:54 | 09:39 | 11:24 | 13:39 | 15:24 | 17:09 | 18:54 | 20:39 |
מועדון פיס | 06:09 | 07:54 | 09:39 | 11:24 | 13:39 | 15:24 | 17:09 | 18:54 | 20:39 |
חטין | 06:10 | 07:55 | 09:40 | 11:25 | 13:40 | 15:25 | 17:10 | 18:55 | 20:40 |
אלסלאם | 06:10 | 07:55 | 09:40 | 11:25 | 13:40 | 15:25 | 17:10 | 18:55 | 20:40 |
בי''ס עומר בן אל ח'טאב | 06:12 | 07:57 | 09:42 | 11:27 | 13:42 | 15:27 | 17:12 | 18:57 | 20:42 |
צלאח א דין/אל זיתון | 06:12 | 07:57 | 09:42 | 11:27 | 13:42 | 15:27 | 17:12 | 18:57 | 20:42 |
עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל | 06:20 | 08:05 | 09:50 | 11:35 | 13:50 | 15:35 | 17:20 | 19:05 | 20:50 |
ככר המגדל/עלי אבו אבן טאלב | 06:20 | 08:05 | 09:50 | 11:35 | 13:50 | 15:35 | 17:20 | 19:05 | 20:50 |
עלי בן אבו טאלב/בדר | 06:21 | 08:06 | 09:51 | 11:36 | 13:51 | 15:36 | 17:21 | 19:06 | 20:51 |
עמל א' | 06:25 | 08:10 | 09:55 | 11:40 | 13:55 | 15:40 | 17:25 | 19:10 | 20:55 |
עמל/המלאכה | 06:25 | 08:10 | 09:55 | 11:40 | 13:55 | 15:40 | 17:25 | 19:10 | 20:55 |
המלאכה/עמל | 06:26 | 08:11 | 09:56 | 11:41 | 13:56 | 15:41 | 17:26 | 19:11 | 20:56 |
מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה | 06:27 | 08:12 | 09:57 | 11:42 | 13:57 | 15:42 | 17:27 | 19:12 | 20:57 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 3א (ג'לג'וליה←ראש העין)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 3א לכיוון ג'לג'וליה←ראש העין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת רחוב 117/רחוב 12 לתחנת מרכז תעסוקה לנכה/המלאכה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 3א מג'לג'וליה לראש העין מדי יום בחצות.