לוח זמנים - קו 30 יבנה←גדרה
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. רכבת יבנה מערב | 07:25 | 08:55 | 10:25 | 11:55 | 13:29 | 15:25 | 16:25 | 17:50 | 18:50 | 19:55 | 20:59 | 22:28 |
מחלף בית רבן למזרח | 07:36 | 09:06 | 10:36 | 12:06 | 13:40 | 15:36 | 16:36 | 18:01 | 19:01 | 20:06 | 21:10 | 22:39 |
כביש 7/כפר נוער כנות | 07:38 | 09:08 | 10:38 | 12:08 | 13:42 | 15:38 | 16:38 | 18:03 | 19:03 | 20:08 | 21:12 | 22:41 |
מחלף גדרה לצפון/תחנת דלק | 07:40 | 09:10 | 10:40 | 12:10 | 13:44 | 15:40 | 16:40 | 18:05 | 19:05 | 20:10 | 21:14 | 22:43 |
שדרות בן גוריון/הרצל | 07:41 | 09:11 | 10:41 | 12:11 | 13:45 | 15:41 | 16:41 | 18:06 | 19:06 | 20:11 | 21:15 | 22:44 |
בן גוריון/בית עלמין | 07:41 | 09:11 | 10:41 | 12:11 | 13:45 | 15:41 | 16:41 | 18:06 | 19:06 | 20:11 | 21:15 | 22:44 |
שדרות דוד בן גוריון/הדרור | 07:42 | 09:12 | 10:42 | 12:12 | 13:46 | 15:42 | 16:42 | 18:07 | 19:07 | 20:12 | 21:16 | 22:45 |
בן גוריון/עופרים | 07:43 | 09:13 | 10:43 | 12:13 | 13:47 | 15:43 | 16:43 | 18:08 | 19:08 | 20:13 | 21:17 | 22:46 |
שדרות בן גוריון/דרך הנחלים | 07:44 | 09:14 | 10:44 | 12:14 | 13:48 | 15:44 | 16:44 | 18:09 | 19:09 | 20:14 | 21:18 | 22:47 |
שדרות מנחם בגין/שדרות בן גוריון | 07:44 | 09:14 | 10:44 | 12:14 | 13:48 | 15:44 | 16:44 | 18:09 | 19:09 | 20:14 | 21:18 | 22:47 |
חיים הרצוג/שדרות מנחם בגין | 07:45 | 09:15 | 10:45 | 12:15 | 13:49 | 15:45 | 16:45 | 18:10 | 19:10 | 20:15 | 21:19 | 22:48 |
שרה אהרונסון/צאלה | 07:47 | 09:17 | 10:47 | 12:17 | 13:51 | 15:47 | 16:47 | 18:12 | 19:12 | 20:17 | 21:21 | 22:50 |
ספורטק/שרה אהרונסון | 07:47 | 09:17 | 10:47 | 12:17 | 13:51 | 15:47 | 16:47 | 18:12 | 19:12 | 20:17 | 21:21 | 22:50 |
שדרות ציונה צרפת/לאה גולדברג | 07:48 | 09:18 | 10:48 | 12:18 | 13:52 | 15:48 | 16:48 | 18:13 | 19:13 | 20:18 | 21:22 | 22:51 |
מנחם בגין/ציונה צרפת | 07:50 | 09:20 | 10:50 | 12:20 | 13:54 | 15:50 | 16:50 | 18:15 | 19:15 | 20:20 | 21:24 | 22:53 |
דרך הפרחים/יסמין | 07:51 | 09:21 | 10:51 | 12:21 | 13:55 | 15:51 | 16:51 | 18:16 | 19:16 | 20:21 | 21:25 | 22:54 |
בית חולים הרצפלד/דרך ארץ | 07:52 | 09:22 | 10:52 | 12:22 | 13:56 | 15:52 | 16:52 | 18:17 | 19:17 | 20:22 | 21:26 | 22:55 |
בית חולים הרצפלד | 07:53 | 09:23 | 10:53 | 12:23 | 13:57 | 15:53 | 16:53 | 18:18 | 19:18 | 20:23 | 21:27 | 22:56 |
פינס/קק''ל | 07:54 | 09:24 | 10:54 | 12:24 | 13:58 | 15:54 | 16:54 | 18:19 | 19:19 | 20:24 | 21:28 | 22:57 |
וייצמן/כצנלסון | 07:55 | 09:25 | 10:55 | 12:25 | 13:59 | 15:55 | 16:55 | 18:20 | 19:20 | 20:25 | 21:29 | 22:58 |
וייצמן/העצמאות | 07:56 | 09:26 | 10:56 | 12:26 | 14:00 | 15:56 | 16:56 | 18:21 | 19:21 | 20:26 | 21:30 | 22:59 |
וייצמן/הרמב''ם | 07:57 | 09:27 | 10:57 | 12:27 | 14:01 | 15:57 | 16:57 | 18:22 | 19:22 | 20:27 | 21:31 | 23:00 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 30 (יבנה←גדרה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 30 לכיוון יבנה←גדרה של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. רכבת יבנה מערב לתחנת וייצמן/הרמב''ם. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 30 מיבנה לגדרה מדי יום בחצות.