לוח זמנים - קו 321 תל אביב-יפו←אשדוד
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים | 08:15 | 15:00 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 | 18:30 | 19:00 |
בית ספר הולץ/חיל השריון | 08:18 | 15:03 | 15:33 | 16:03 | 16:33 | 17:03 | 17:33 | 18:03 | 18:33 | 19:03 |
צומת חולון | 08:20 | 15:05 | 15:35 | 16:05 | 16:35 | 17:05 | 17:35 | 18:05 | 18:35 | 19:05 |
בית ספר מקווה ישראל/44 | 08:21 | 15:06 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 17:36 | 18:06 | 18:36 | 19:06 |
דרך השבעה/המכתש למזרח | 08:22 | 15:07 | 15:37 | 16:07 | 16:37 | 17:07 | 17:37 | 18:07 | 18:37 | 19:07 |
דרך השבעה/הרצל | 08:23 | 15:08 | 15:38 | 16:08 | 16:38 | 17:08 | 17:38 | 18:08 | 18:38 | 19:08 |
דרך השבעה/המלאכה למזרח | 08:24 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 | 18:09 | 18:39 | 19:09 |
דרך השבעה/קפלן | 08:24 | 15:09 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 | 18:09 | 18:39 | 19:09 |
צומת נווה הרצוג | 08:44 | 15:29 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 17:59 | 18:29 | 18:59 | 19:29 |
צומת ניר גלים | 08:45 | 15:30 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 | 18:30 | 19:00 | 19:30 |
צומת נמל אשדוד | 08:46 | 15:31 | 16:01 | 16:31 | 17:01 | 17:31 | 18:01 | 18:31 | 19:01 | 19:31 |
בני ברית/הבושם | 08:49 | 15:34 | 16:04 | 16:34 | 17:04 | 17:34 | 18:04 | 18:34 | 19:04 | 19:34 |
בני ברית/האורגים | 08:51 | 15:36 | 16:06 | 16:36 | 17:06 | 17:36 | 18:06 | 18:36 | 19:06 | 19:36 |
שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי | 08:54 | 15:39 | 16:09 | 16:39 | 17:09 | 17:39 | 18:09 | 18:39 | 19:09 | 19:39 |
הפלמ''ח/גשר עד הלום | 08:55 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 | 18:10 | 18:40 | 19:10 | 19:40 |
חנה סנש/מבצע חורב | 08:55 | 15:40 | 16:10 | 16:40 | 17:10 | 17:40 | 18:10 | 18:40 | 19:10 | 19:40 |
שדרות האדמו''ר מפיטסבורג/חפץ חיים | 08:56 | 15:41 | 16:11 | 16:41 | 17:11 | 17:41 | 18:11 | 18:41 | 19:11 | 19:41 |
שלמה בן יוסף/יהודה המכבי | 08:57 | 15:42 | 16:12 | 16:42 | 17:12 | 17:42 | 18:12 | 18:42 | 19:12 | 19:42 |
מרכז מסחרי רובע ו'/שלמה בן יוסף | 08:58 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 17:43 | 18:13 | 18:43 | 19:13 | 19:43 |
מילמן/דב גור | 08:58 | 15:43 | 16:13 | 16:43 | 17:13 | 17:43 | 18:13 | 18:43 | 19:13 | 19:43 |
שד.הפרחים/הרותם | 08:59 | 15:44 | 16:14 | 16:44 | 17:14 | 17:44 | 18:14 | 18:44 | 19:14 | 19:44 |
הפרחים / הכלנית | 09:00 | 15:45 | 16:15 | 16:45 | 17:15 | 17:45 | 18:15 | 18:45 | 19:15 | 19:45 |
מרכז מסחרי רובע י'/ המייסדים | 09:02 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 | 18:17 | 18:47 | 19:17 | 19:47 |
המייסדים/בן עמי | 09:02 | 15:47 | 16:17 | 16:47 | 17:17 | 17:47 | 18:17 | 18:47 | 19:17 | 19:47 |
שלמה המלך/דוד המלך | 09:03 | 15:48 | 16:18 | 16:48 | 17:18 | 17:48 | 18:18 | 18:48 | 19:18 | 19:48 |
שלמה המלך/יהושפט המלך | 09:04 | 15:49 | 16:19 | 16:49 | 17:19 | 17:49 | 18:19 | 18:49 | 19:19 | 19:49 |
שלמה המלך/חזקיה המלך | 09:06 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 | 18:21 | 18:51 | 19:21 | 19:51 |
דוד המלך/שלמה המלך | 09:06 | 15:51 | 16:21 | 16:51 | 17:21 | 17:51 | 18:21 | 18:51 | 19:21 | 19:51 |
מרכז מסחרי י''ג/דוד המלך | 09:07 | 15:52 | 16:22 | 16:52 | 17:22 | 17:52 | 18:22 | 18:52 | 19:22 | 19:52 |
יותם המלך/דוד המלך | 09:08 | 15:53 | 16:23 | 16:53 | 17:23 | 17:53 | 18:23 | 18:53 | 19:23 | 19:53 |
שדרות יצחק רבין/שדרות בני ברית | 09:09 | 15:54 | 16:24 | 16:54 | 17:24 | 17:54 | 18:24 | 18:54 | 19:24 | 19:54 |
י.ל. גורדון/נחמן סירקין | 09:11 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 17:56 | 18:26 | 18:56 | 19:26 | 19:56 |
רוטשילד\אחימאיר | 09:11 | 15:56 | 16:26 | 16:56 | 17:26 | 17:56 | 18:26 | 18:56 | 19:26 | 19:56 |
אבא אחימאיר/רוטשילד | 09:12 | 15:57 | 16:27 | 16:57 | 17:27 | 17:57 | 18:27 | 18:57 | 19:27 | 19:57 |
אבא אחימאיר/דוד וולפסון | 09:13 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 | 17:58 | 18:28 | 18:58 | 19:28 | 19:58 |
תל חי/ספיר | 09:13 | 15:58 | 16:28 | 16:58 | 17:28 | 17:58 | 18:28 | 18:58 | 19:28 | 19:58 |
תל חי/סיטרין | 09:14 | 15:59 | 16:29 | 16:59 | 17:29 | 17:59 | 18:29 | 18:59 | 19:29 | 19:59 |
כיכר טופז | 09:15 | 16:00 | 16:30 | 17:00 | 17:30 | 18:00 | 18:30 | 19:00 | 19:30 | 20:00 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 321 (תל אביב-יפו←אשדוד)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 321 לכיוון תל אביב-יפו←אשדוד של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים לתחנת כיכר טופז. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 321 מתל אביב-יפו לאשדוד מדי יום בחצות.