344
לוח זמנים - קו 344 ירושלים←מודיעין עילית
לוח זמנים שלישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
כפר שאול/קצנלבוגן | 21:40 |
קצנלבוגן/הפלאה | 21:40 |
ישיבת ויזניץ/קצנלבוגן | 21:41 |
דבר ירושלים/קצנלבוגן | 21:41 |
קצנלבוגן/הקבלן | 21:42 |
קצנלבוגן/מעלות בוסטון | 21:43 |
שאולזון/משקלוב | 21:44 |
שאולזון/מעלות בוסטון | 21:44 |
שאולזון/רוז'ין | 21:45 |
שאולזון/זרח ברנט | 21:45 |
חי טייב/שאולזון | 21:46 |
חי טייב/אבן דנן | 21:46 |
חי טייב/ברנד | 21:47 |
חי טייב/רוזנטל | 21:48 |
רוזנטל/שאולזון | 21:50 |
רוזנטל | 21:50 |
רבי ישראל נג'ארה/יונתן בן עוזיאל | 21:55 |
גבעת שאול/רבי ישראל נג'ארה | 21:56 |
גבעת שאול/הרב אהרון קוטלר | 21:56 |
גבעת שאול/כתב סופר | 21:57 |
שדרות בית הלל/כניסה לעיר | 22:26 |
מסילת ישרים/דרך קרית ספר | 22:27 |
ישיבת אהבת תורה/מסילת ישרים | 22:27 |
מסילת ישרים/אוהלי דבורה | 22:28 |
ישיבת חדרה/שערי תשובה | 22:29 |
שערי תשובה/ראשית חכמה | 22:29 |
שערי תשובה/ראשית חכמה | 22:30 |
שערי תשובה/כולל רצופות | 22:30 |
בית ספר החינוך/שערי תשובה | 22:31 |
גרין פארק/הרב מפוניבז | 22:31 |
עיון התלמוד/הרב מפונביז | 22:32 |
חזון אי''ש/אבי עזרי | 22:33 |
אבי עזרי ו | 22:34 |
אבי עזרי ז | 22:35 |
אבי עזרי/מסוף | 22:35 |
חזון אי''ש/הרב אלישיב | 22:36 |
שד' בית שמאי/שד' הרב מפוניביז | 22:40 |
בית הכנסת קרלין | 22:40 |
כיכר נאות הפסגה/הריטב''א | 22:41 |
הריטב''א/נתיבות שלום | 22:41 |
הריטב''א א | 22:42 |
הריטב''א ב | 22:43 |
מעלות החכמה | 22:43 |
רמב''ן/שדרות בית שמאי | 22:46 |
לוח זמנים לBus קווים (Kavim) - 344 (ירושלים←מודיעין עילית)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 344 לכיוון ירושלים←מודיעין עילית של קווים (Kavim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת כפר שאול/קצנלבוגן לתחנת רמב''ן/שדרות בית שמאי. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של קווים (Kavim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 344 מירושלים למודיעין עילית מדי יום בחצות.