383
לוח זמנים - קו 383 ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים←בית רומנו
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים | 09:00 | 09:40 | 10:40 | 11:30 | 12:30 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 16:25 | 17:00 | 18:00 | 19:00 | 20:15 |
גשר המיתרים/שד' הרצל | 09:02 | 09:42 | 10:42 | 11:32 | 12:32 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 16:27 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:17 |
אצטדיון טדי/א''ס ביתר | 09:09 | 09:49 | 10:49 | 11:39 | 12:39 | 13:09 | 14:09 | 15:09 | 16:09 | 16:34 | 17:09 | 18:09 | 19:09 | 20:24 |
תחנת דלק/נופי ממרא | 09:34 | 10:14 | 11:14 | 12:04 | 13:04 | 13:34 | 14:34 | 15:34 | 16:34 | 16:59 | 17:34 | 18:34 | 19:34 | 20:49 |
קרית ארבע/דרך נופי ממרא | 09:35 | 10:15 | 11:15 | 12:05 | 13:05 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:00 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:50 |
כביש 3507/דרך נופי ממרא | 09:35 | 10:15 | 11:15 | 12:05 | 13:05 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:00 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 20:50 |
בסיס צבאי/כביש 3507 | 09:36 | 10:16 | 11:16 | 12:06 | 13:06 | 13:36 | 14:36 | 15:36 | 16:36 | 17:01 | 17:36 | 18:36 | 19:36 | 20:51 |
שד. כלב בן יפונה/דוד המלך | 09:38 | 10:18 | 11:18 | 12:08 | 13:08 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:03 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 20:53 |
שדרות כלב בן יפונה/עמק חברון | 09:39 | 10:19 | 11:19 | 12:09 | 13:09 | 13:39 | 14:39 | 15:39 | 16:39 | 17:04 | 17:39 | 18:39 | 19:39 | 20:54 |
בית השלום/דרך לפיד | 09:42 | 10:22 | 11:22 | 12:12 | 13:12 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:07 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 20:57 |
מערת המכפלה | 09:46 | 10:26 | 11:26 | 12:16 | 13:16 | 13:46 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:11 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 21:01 |
כיכר גרוס | 09:48 | 10:28 | 11:28 | 12:18 | 13:18 | 13:48 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:13 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 21:03 |
בית רומנו | 09:50 | 10:30 | 11:30 | 12:20 | 13:20 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:15 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 21:05 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) - 383 (ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים←בית רומנו)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 383 לכיוון ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים←בית רומנו של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים לתחנת בית רומנו. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים תחבורה (Electra Afikim Tachbura) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.