39
לוח זמנים של קו 39
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
עירייה | 08:05 |
המעפילים/כלנית | 08:05 |
מ''ג המעפילים/כלנית | 08:06 |
בית ספר אורט/שדרות מ''ג המעפילים | 08:07 |
רקפת/עדעד | 08:08 |
רקפת/משעול הברוש | 08:09 |
יסמין/קורנית | 08:10 |
מ''ג המעפילים/הנרקיס | 08:11 |
שד. ירושלים/החשמונאים | 08:13 |
ההגנה/השומר | 08:14 |
ההגנה/אצ''ל | 08:15 |
שדרות ירושלים/שיבת ציון | 08:17 |
שד. ירושלים/שד. מ''ג המעפילים | 08:18 |
מעלה חסון/ז'בוטינסקי | 08:19 |
הרב קוק/ז'בוטינסקי | 08:20 |
לוי אשכול/הרב קוק | 08:22 |
מרכז צעירים מעלות תרשיחא | 08:23 |
הזית/שזר | 08:24 |
מסעף מעלות צפון | 08:26 |
קניון תרשיחא | 08:27 |
מעונה ז | 08:28 |
מעונה ח | 08:28 |
עין יעקב ה | 08:31 |
עין יעקב ו | 08:31 |
עין יעקב ז | 08:32 |
מסעף עין יעקב | 08:33 |
געתון 2 | 08:35 |
מסעף געתון | 08:36 |
מסעף יחיעם | 08:37 |
יחיעם מרכז | 08:39 |
מסעף יחיעם | 08:39 |
מסעף יחיעם | 08:41 |
משתלת כברי | 08:45 |
צומת כברי | 08:46 |
מסעף בן עמי | 08:48 |
מרכז רפואי גליל | 08:48 |
שד. הנשיא בן צבי/דרך הזיתים | 08:49 |
שדרות הנשיא בן צבי/הנגב | 08:49 |
שד. הנשיא בן צבי/הגלעד | 08:50 |
צומת נהריה | 08:50 |
ת. מרכזית נהריה/הורדה | 08:52 |
לוח זמנים לBus נתיב אקספרס (Nateev Express) - 39 (מעלות-תרשיחא←נהרייה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 39 לכיוון מעלות-תרשיחא←נהרייה של נתיב אקספרס (Nateev Express) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת עירייה לתחנת ת. מרכזית נהריה/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של נתיב אקספרס (Nateev Express) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 39 ממעלות-תרשיחא לנהרייה מדי יום בחצות.