408
לוח זמנים של קו 408
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל | 06:00 | 06:40 | 07:45 | 09:00 | 11:00 | 13:00 | 14:30 | 16:30 | 18:00 | 19:30 | 21:00 | 23:00 |
תחנת רכבת לוד/יוספטל | 06:01 | 06:41 | 07:46 | 09:01 | 11:01 | 13:01 | 14:31 | 16:31 | 18:01 | 19:31 | 21:01 | 23:01 |
חטיבת יפתח/בן חקון | 06:01 | 06:41 | 07:46 | 09:01 | 11:01 | 13:01 | 14:31 | 16:31 | 18:01 | 19:31 | 21:01 | 23:01 |
שדרות דוד המלך/לאה גולדברג | 06:02 | 06:42 | 07:47 | 09:02 | 11:02 | 13:02 | 14:32 | 16:32 | 18:02 | 19:32 | 21:02 | 23:02 |
דוד המלך/שלמה המלך | 06:02 | 06:42 | 07:47 | 09:02 | 11:02 | 13:02 | 14:32 | 16:32 | 18:02 | 19:32 | 21:02 | 23:02 |
כיכר קומנדו | 06:03 | 06:43 | 07:48 | 09:03 | 11:03 | 13:03 | 14:33 | 16:33 | 18:03 | 19:33 | 21:03 | 23:03 |
שדרות ירושלים/ז'בוטינסקי | 06:05 | 06:45 | 07:50 | 09:05 | 11:05 | 13:05 | 14:35 | 16:35 | 18:05 | 19:35 | 21:05 | 23:05 |
שד. ירושלים/גבריאל | 06:06 | 06:46 | 07:51 | 09:06 | 11:06 | 13:06 | 14:36 | 16:36 | 18:06 | 19:36 | 21:06 | 23:06 |
תיכון רמלו''ד/דרך הרמ''א | 06:07 | 06:47 | 07:52 | 09:07 | 11:07 | 13:07 | 14:37 | 16:37 | 18:07 | 19:37 | 21:07 | 23:07 |
שדרות יחד שבטי ישראל/הרב אלישיב | 06:11 | 06:51 | 07:56 | 09:11 | 11:11 | 13:11 | 14:41 | 16:41 | 18:11 | 19:41 | 21:11 | 23:11 |
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יהודה | 06:12 | 06:52 | 07:57 | 09:12 | 11:12 | 13:12 | 14:42 | 16:42 | 18:12 | 19:42 | 21:12 | 23:12 |
שדרות יחד שבטי ישראל/הרב עובדיה יוסף | 06:12 | 06:52 | 07:57 | 09:12 | 11:12 | 13:12 | 14:42 | 16:42 | 18:12 | 19:42 | 21:12 | 23:12 |
שדרות יחד שבטי ישראל/שבט יששכר | 06:13 | 06:53 | 07:58 | 09:13 | 11:13 | 13:13 | 14:43 | 16:43 | 18:13 | 19:43 | 21:13 | 23:13 |
דרך לוד הירוקה/האלה | 06:15 | 06:55 | 08:00 | 09:15 | 11:15 | 13:15 | 14:45 | 16:45 | 18:15 | 19:45 | 21:15 | 23:15 |
בית ספר על''ה/שפירא | 06:16 | 06:56 | 08:01 | 09:16 | 11:16 | 13:16 | 14:46 | 16:46 | 18:16 | 19:46 | 21:16 | 23:16 |
משה שפירא/סביון | 06:17 | 06:57 | 08:02 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 14:47 | 16:47 | 18:17 | 19:47 | 21:17 | 23:17 |
חיים משה שפירא/ד''ר מרדכי וחווה פרימן | 06:17 | 06:57 | 08:02 | 09:17 | 11:17 | 13:17 | 14:47 | 16:47 | 18:17 | 19:47 | 21:17 | 23:17 |
צומת גינתון | 06:18 | 06:58 | 08:03 | 09:18 | 11:18 | 13:18 | 14:48 | 16:48 | 18:18 | 19:48 | 21:18 | 23:18 |
צומת בן שמן | 06:19 | 06:59 | 08:04 | 09:19 | 11:19 | 13:19 | 14:49 | 16:49 | 18:19 | 19:49 | 21:19 | 23:19 |
כפר הנוער בן שמן/443 | 06:20 | 07:00 | 08:05 | 09:20 | 11:20 | 13:20 | 14:50 | 16:50 | 18:20 | 19:50 | 21:20 | 23:20 |
מחלף חמד | 06:41 | 07:21 | 08:26 | 09:41 | 11:41 | 13:41 | 15:11 | 17:11 | 18:41 | 20:11 | 21:41 | 23:41 |
ויצמן/גבעת שאול | 06:50 | 07:30 | 08:35 | 09:50 | 11:50 | 13:50 | 15:20 | 17:20 | 18:50 | 20:20 | 21:50 | 23:50 |
ת. מרכזית ירושלים/הורדה | 06:53 | 07:33 | 08:38 | 09:53 | 11:53 | 13:53 | 15:23 | 17:23 | 18:53 | 20:23 | 21:53 | 23:53 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 408 (לוד←ירושלים)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 408 לכיוון לוד←ירושלים של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל לתחנת ת. מרכזית ירושלים/הורדה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 408 מלוד לירושלים מדי יום בחצות.