5
לוח זמנים - קו 5 בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 |
---|---|---|---|
בית ספר אלונים/הבנים | 07:10 | 07:30 | 07:50 |
יד לבנים/דרך הבנים | 07:10 | 07:30 | 07:50 |
דרך למרחב/המעלה | 07:11 | 07:31 | 07:51 |
דרך למרחב/הבוטנים | 07:11 | 07:31 | 07:51 |
דרך למרחב/שבי ציון | 07:13 | 07:33 | 07:53 |
דרך למרחב/חשמונאים | 07:13 | 07:33 | 07:53 |
דרך למרחב/הגאון | 07:14 | 07:34 | 07:54 |
תחייה/תקומה | 07:14 | 07:34 | 07:54 |
התחייה/הכרם | 07:15 | 07:35 | 07:55 |
תחייה/אתרוג | 07:17 | 07:37 | 07:57 |
זמיר/תחייה | 07:17 | 07:37 | 07:57 |
נשר/דוכיפת | 07:18 | 07:38 | 07:58 |
נשר/אנקור | 07:19 | 07:39 | 07:59 |
אנקור/נחליאלי | 07:19 | 07:39 | 07:59 |
אנקור/חסידה | 07:21 | 07:41 | 08:01 |
חסידה/מצדה | 07:21 | 07:41 | 08:01 |
חסידה/בית אל | 07:22 | 07:42 | 08:02 |
בית אל/חשמונאים | 07:22 | 07:42 | 08:02 |
בית ספר חורב/חשמונאים | 07:23 | 07:43 | 08:03 |
מצדה/גוש חלב | 07:25 | 07:45 | 08:05 |
מצדה/מכבים | 07:26 | 07:46 | 08:06 |
עציון/חברון | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
עציון/חברון | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
עציון/דרך למרחב | 07:27 | 07:47 | 08:07 |
דרך למרחב/תל צבי | 07:28 | 07:48 | 08:08 |
דרך למרחב/הבוטנים | 07:29 | 07:49 | 08:09 |
דרך למרחב/המעלה | 07:29 | 07:49 | 08:09 |
יד לבנים/דרך הבנים | 07:30 | 07:50 | 08:10 |
בי''ס אלישבע/דרך הבנים | 07:31 | 07:51 | 08:11 |
דרך הבנים/דרך משמרות | 07:31 | 07:51 | 08:11 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 5 (בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 5 לכיוון בית ספר אלונים/הבנים←דרך הבנים/דרך משמרות של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת בית ספר אלונים/הבנים לתחנת דרך הבנים/דרך משמרות. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.