52
לוח זמנים - קו 52 מזכרת בתיה←ברנר
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 |
---|---|---|---|---|
ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 |
מזכרת בתיה/כניסה מזרחית | 15:01 | 16:01 | 17:01 | 18:01 |
צומת מזכרת בתיה/כביש 411 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 |
קרית עקרון | 15:03 | 16:03 | 17:03 | 18:03 |
התאנה/הגפן | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 |
התאנה/הזית | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
הזית/התמר | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
מחנה תל נוף | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 52 (מזכרת בתיה←ברנר)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 52 לכיוון מזכרת בתיה←ברנר של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת.רכבת מזכרת בתיה/איסוף לתחנת מחנה תל נוף. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 52 ממזכרת בתיה לברנר מדי יום בחצות.