לוח זמנים - קו 56 טבריה←כרמיאל
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. מרכזית טבריה/רציפים | 07:00 | 08:10 | 09:05 | 10:00 | 11:00 | 12:00 | 13:10 | 14:30 | 15:30 | 16:45 | 17:55 | 19:00 | 20:00 |
דרך גדוד ברק/הירדן | 07:01 | 08:11 | 09:06 | 10:01 | 11:01 | 12:01 | 13:11 | 14:31 | 15:31 | 16:46 | 17:56 | 19:01 | 20:01 |
דרך גדוד ברק/90 | 07:02 | 08:12 | 09:07 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:12 | 14:32 | 15:32 | 16:47 | 17:57 | 19:02 | 20:02 |
דרך גדוד ברק/90 | 07:02 | 08:12 | 09:07 | 10:02 | 11:02 | 12:02 | 13:12 | 14:32 | 15:32 | 16:47 | 17:57 | 19:02 | 20:02 |
צומת מגדל | 07:08 | 08:18 | 09:13 | 10:08 | 11:08 | 12:08 | 13:18 | 14:38 | 15:38 | 16:53 | 18:03 | 19:08 | 20:08 |
חמאם כניסה | - | - | - | - | - | 12:10 | - | - | - | - | - | - | - |
צרכנייה | - | - | - | - | - | 12:11 | - | - | - | - | - | - | - |
תחנה לבריאות המשפחה | - | - | - | - | - | 12:11 | - | - | - | - | - | - | - |
מרפאה | - | - | - | - | - | 12:12 | - | - | - | - | - | - | - |
חמאם/יציאה | - | - | - | - | - | 12:13 | - | - | - | - | - | - | - |
חניון שביל ישראל | - | - | - | - | - | 12:13 | - | - | - | - | - | - | - |
מסעף ואדי חמאם | 07:08 | 08:18 | 09:13 | 10:08 | 11:08 | 12:14 | 13:18 | 14:38 | 15:38 | 16:53 | 18:03 | 19:08 | 20:08 |
צומת מגדל מערב | 07:09 | 08:19 | 09:14 | 10:09 | 11:09 | 12:15 | 13:19 | 14:39 | 15:39 | 16:54 | 18:04 | 19:09 | 20:09 |
מגדל/807 | 07:09 | 08:19 | 09:14 | 10:09 | 11:09 | 12:15 | 13:19 | 14:39 | 15:39 | 16:54 | 18:04 | 19:09 | 20:09 |
מחלף נחל צלמון/למערב | 07:13 | 08:23 | 09:18 | 10:13 | 11:13 | 12:19 | 13:23 | 14:43 | 15:43 | 16:58 | 18:08 | 19:13 | 20:13 |
מחלף נחל צלמון/למערב | 07:13 | 08:23 | 09:18 | 10:13 | 11:13 | 12:19 | 13:23 | 14:43 | 15:43 | 16:58 | 18:08 | 19:13 | 20:13 |
מסעף כלנית | 07:14 | 08:24 | 09:19 | 10:14 | 11:14 | 12:19 | 13:24 | 14:44 | 15:44 | 16:59 | 18:09 | 19:14 | 20:14 |
כלא צלמון | 07:14 | 08:24 | 09:19 | 10:14 | 11:14 | 12:20 | 13:24 | 14:44 | 15:44 | 16:59 | 18:09 | 19:14 | 20:14 |
ראס אל חביה 2 | 07:15 | 08:25 | 09:20 | 10:15 | 11:15 | 12:21 | 13:25 | 14:45 | 15:45 | 17:00 | 18:10 | 19:15 | 20:15 |
בית ספר מגאר | 07:16 | 08:26 | 09:21 | 10:16 | 11:16 | 12:22 | 13:26 | 14:46 | 15:46 | 17:01 | 18:11 | 19:16 | 20:16 |
צומת מע'אר | 07:17 | 08:27 | 09:22 | 10:17 | 11:17 | 12:23 | 13:27 | 14:47 | 15:47 | 17:02 | 18:12 | 19:17 | 20:17 |
כנסייה קתולית ג | 07:18 | 08:28 | 09:23 | 10:18 | 11:18 | 12:24 | 13:28 | 14:48 | 15:48 | 17:03 | 18:13 | 19:18 | 20:18 |
מגאר ו'/בי''ס יסודי ב | 07:18 | 08:28 | 09:23 | 10:18 | 11:18 | 12:24 | 13:28 | 14:48 | 15:48 | 17:03 | 18:13 | 19:18 | 20:18 |
מע'אר יציאה | 07:20 | 08:30 | 09:25 | 10:20 | 11:20 | 12:26 | 13:30 | 14:50 | 15:50 | 17:05 | 18:15 | 19:20 | 20:20 |
מחווה אלון | 07:22 | 08:32 | 09:27 | 10:22 | 11:22 | 12:28 | 13:32 | 14:52 | 15:52 | 17:07 | 18:17 | 19:22 | 20:22 |
צומת חנניה | 07:27 | 08:37 | 09:32 | 10:27 | 11:27 | 12:33 | 13:37 | 14:57 | 15:57 | 17:12 | 18:22 | 19:27 | 20:27 |
צומת שש/חלפתא | 07:28 | 08:38 | 09:33 | 10:28 | 11:28 | 12:34 | 13:38 | 14:58 | 15:58 | 17:13 | 18:23 | 19:28 | 20:28 |
צומת שבע | 07:30 | 08:40 | 09:35 | 10:30 | 11:30 | 12:35 | 13:40 | 15:00 | 16:00 | 17:15 | 18:25 | 19:30 | 20:30 |
ראמה ו/כניסה | 07:33 | 08:43 | 09:38 | 10:33 | 11:33 | 12:39 | 13:43 | 15:03 | 16:03 | 17:18 | 18:28 | 19:33 | 20:33 |
אבו ראמי | 07:34 | 08:44 | 09:39 | 10:34 | 11:34 | 12:40 | 13:44 | 15:04 | 16:04 | 17:19 | 18:29 | 19:34 | 20:34 |
ראמה י/יציאה | 07:35 | 08:45 | 09:40 | 10:35 | 11:35 | 12:41 | 13:45 | 15:05 | 16:05 | 17:20 | 18:30 | 19:35 | 20:35 |
צומת ראמה מערב | 07:36 | 08:46 | 09:41 | 10:36 | 11:36 | 12:42 | 13:46 | 15:06 | 16:06 | 17:21 | 18:31 | 19:36 | 20:36 |
מסעף שזור | 07:36 | 08:46 | 09:41 | 10:36 | 11:36 | 12:42 | 13:46 | 15:06 | 16:06 | 17:21 | 18:31 | 19:36 | 20:36 |
צומת מעלה כמון/כביש 85 | 07:38 | 08:48 | 09:43 | 10:38 | 11:38 | 12:44 | 13:48 | 15:08 | 16:08 | 17:23 | 18:33 | 19:38 | 20:38 |
מסעף נחף | 07:39 | 08:49 | 09:44 | 10:39 | 11:39 | 12:45 | 13:49 | 15:09 | 16:09 | 17:24 | 18:34 | 19:39 | 20:39 |
ת. רכבת כרמיאל | 07:42 | 08:52 | 09:47 | 10:42 | 11:42 | 12:48 | 13:52 | 15:12 | 16:12 | 17:27 | 18:37 | 19:42 | 20:42 |
לוח זמנים שישי
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. מרכזית טבריה/רציפים | 07:00 | 07:50 | 08:40 | 10:25 | 12:00 | 13:15 | 16:00 |
דרך גדוד ברק/הירדן | 07:01 | 07:51 | 08:41 | 10:26 | 12:01 | 13:16 | 16:01 |
דרך גדוד ברק/90 | 07:02 | 07:52 | 08:42 | 10:27 | 12:02 | 13:17 | 16:02 |
דרך גדוד ברק/90 | 07:02 | 07:52 | 08:42 | 10:27 | 12:02 | 13:17 | 16:02 |
צומת מגדל | 07:08 | 07:58 | 08:48 | 10:33 | 12:08 | 13:23 | 16:08 |
חמאם כניסה | - | - | - | - | 12:10 | - | - |
צרכנייה | - | - | - | - | 12:11 | - | - |
תחנה לבריאות המשפחה | - | - | - | - | 12:11 | - | - |
מרפאה | - | - | - | - | 12:12 | - | - |
חמאם/יציאה | - | - | - | - | 12:13 | - | - |
חניון שביל ישראל | - | - | - | - | 12:13 | - | - |
מסעף ואדי חמאם | 07:08 | 07:58 | 08:48 | 10:33 | 12:14 | 13:23 | 16:08 |
צומת מגדל מערב | 07:09 | 07:59 | 08:49 | 10:34 | 12:15 | 13:24 | 16:09 |
מגדל/807 | 07:09 | 07:59 | 08:49 | 10:34 | 12:15 | 13:24 | 16:09 |
מחלף נחל צלמון/למערב | 07:13 | 08:03 | 08:53 | 10:38 | 12:19 | 13:28 | 16:13 |
מחלף נחל צלמון/למערב | 07:13 | 08:03 | 08:53 | 10:38 | 12:19 | 13:28 | 16:13 |
מסעף כלנית | 07:14 | 08:04 | 08:54 | 10:39 | 12:19 | 13:29 | 16:14 |
כלא צלמון | 07:14 | 08:04 | 08:54 | 10:39 | 12:20 | 13:29 | 16:14 |
ראס אל חביה 2 | 07:15 | 08:05 | 08:55 | 10:40 | 12:21 | 13:30 | 16:15 |
בית ספר מגאר | 07:16 | 08:06 | 08:56 | 10:41 | 12:22 | 13:31 | 16:16 |
צומת מע'אר | 07:17 | 08:07 | 08:57 | 10:42 | 12:23 | 13:32 | 16:17 |
כנסייה קתולית ג | 07:18 | 08:08 | 08:58 | 10:43 | 12:24 | 13:33 | 16:18 |
מגאר ו'/בי''ס יסודי ב | 07:18 | 08:08 | 08:58 | 10:43 | 12:24 | 13:33 | 16:18 |
מע'אר יציאה | 07:20 | 08:10 | 09:00 | 10:45 | 12:26 | 13:35 | 16:20 |
מחווה אלון | 07:22 | 08:12 | 09:02 | 10:47 | 12:28 | 13:37 | 16:22 |
צומת חנניה | 07:27 | 08:17 | 09:07 | 10:52 | 12:33 | 13:42 | 16:27 |
צומת שש/חלפתא | 07:28 | 08:18 | 09:08 | 10:53 | 12:34 | 13:43 | 16:28 |
צומת שבע | 07:30 | 08:20 | 09:10 | 10:55 | 12:35 | 13:45 | 16:30 |
ראמה ו/כניסה | 07:33 | 08:23 | 09:13 | 10:58 | 12:39 | 13:48 | 16:33 |
אבו ראמי | 07:34 | 08:24 | 09:14 | 10:59 | 12:40 | 13:49 | 16:34 |
ראמה י/יציאה | 07:35 | 08:25 | 09:15 | 11:00 | 12:41 | 13:50 | 16:35 |
צומת ראמה מערב | 07:36 | 08:26 | 09:16 | 11:01 | 12:42 | 13:51 | 16:36 |
מסעף שזור | 07:36 | 08:26 | 09:16 | 11:01 | 12:42 | 13:51 | 16:36 |
צומת מעלה כמון/כביש 85 | 07:38 | 08:28 | 09:18 | 11:03 | 12:44 | 13:53 | 16:38 |
מסעף נחף | 07:39 | 08:29 | 09:19 | 11:04 | 12:45 | 13:54 | 16:39 |
ת. רכבת כרמיאל | 07:42 | 08:32 | 09:22 | 11:07 | 12:48 | 13:57 | 16:42 |
לוח זמנים לBus אגד (Egged) - 56 (טבריה←כרמיאל)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 56 לכיוון טבריה←כרמיאל של אגד (Egged) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. מרכזית טבריה/רציפים לתחנת ת. רכבת כרמיאל. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אגד (Egged) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע. אנחנו מעדכנים את הלו"ז של קו 56 מטבריה לכרמיאל מדי יום בחצות.