לוח זמנים - קו 63 ת. רכבת סגולה←דרך מנחם בגין/קופת חולים
לוח זמנים ימי חול
תחנה | יציאה #1 | יציאה #2 | יציאה #3 | יציאה #4 | יציאה #5 | יציאה #6 | יציאה #7 | יציאה #8 | יציאה #9 | יציאה #10 | יציאה #11 | יציאה #12 | יציאה #13 | יציאה #14 | יציאה #15 | יציאה #16 | יציאה #17 | יציאה #18 | יציאה #19 | יציאה #20 | יציאה #21 | יציאה #22 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
ת. רכבת סגולה | 09:25 | 09:55 | 10:55 | 11:25 | 12:25 | 13:25 | 13:55 | 14:55 | 15:25 | 16:25 | 16:55 | 17:30 | 18:00 | 18:55 | 19:25 | 19:55 | 20:55 | 21:25 | 21:55 | 22:25 | 23:25 | 00:25 |
מרכז מסחרי ירקונים/כביש 40 | 09:26 | 09:56 | 10:56 | 11:26 | 12:26 | 13:26 | 13:56 | 14:56 | 15:26 | 16:26 | 16:56 | 17:31 | 18:01 | 18:56 | 19:26 | 19:56 | 20:56 | 21:26 | 21:56 | 22:26 | 23:26 | 00:26 |
ת.רכבת סגולה/כביש 40 | 09:28 | 09:58 | 10:58 | 11:28 | 12:28 | 13:28 | 13:58 | 14:58 | 15:28 | 16:28 | 16:58 | 17:33 | 18:03 | 18:58 | 19:28 | 19:58 | 20:58 | 21:28 | 21:58 | 22:28 | 23:28 | 00:28 |
צומת סגולה למזרח/כביש 40 | 09:33 | 10:03 | 11:03 | 11:33 | 12:33 | 13:33 | 14:03 | 15:03 | 15:33 | 16:33 | 17:03 | 17:38 | 18:08 | 19:03 | 19:33 | 20:03 | 21:03 | 21:33 | 22:03 | 22:33 | 23:33 | 00:33 |
צומת גנים/כביש 40 | 09:34 | 10:04 | 11:04 | 11:34 | 12:34 | 13:34 | 14:04 | 15:04 | 15:34 | 16:34 | 17:04 | 17:39 | 18:09 | 19:04 | 19:34 | 20:04 | 21:04 | 21:34 | 22:04 | 22:34 | 23:34 | 00:34 |
ברנר/מסריק | 09:36 | 10:06 | 11:06 | 11:36 | 12:36 | 13:36 | 14:06 | 15:06 | 15:36 | 16:36 | 17:06 | 17:41 | 18:11 | 19:06 | 19:36 | 20:06 | 21:06 | 21:36 | 22:06 | 22:36 | 23:36 | 00:36 |
ברנר/יבנה | 09:37 | 10:07 | 11:07 | 11:37 | 12:37 | 13:37 | 14:07 | 15:07 | 15:37 | 16:37 | 17:07 | 17:42 | 18:12 | 19:07 | 19:37 | 20:07 | 21:07 | 21:37 | 22:07 | 22:37 | 23:37 | 00:37 |
אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג | 09:38 | 10:08 | 11:08 | 11:38 | 12:38 | 13:38 | 14:08 | 15:08 | 15:38 | 16:38 | 17:08 | 17:43 | 18:13 | 19:08 | 19:38 | 20:08 | 21:08 | 21:38 | 22:08 | 22:38 | 23:38 | 00:38 |
ד''ר וייסבורג/מסריק | 09:39 | 10:09 | 11:09 | 11:39 | 12:39 | 13:39 | 14:09 | 15:09 | 15:39 | 16:39 | 17:09 | 17:44 | 18:14 | 19:09 | 19:39 | 20:09 | 21:09 | 21:39 | 22:09 | 22:39 | 23:39 | 00:39 |
ירושלים/הותיקים | 09:40 | 10:10 | 11:10 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:10 | 15:10 | 15:40 | 16:40 | 17:10 | 17:45 | 18:15 | 19:10 | 19:40 | 20:10 | 21:10 | 21:40 | 22:10 | 22:40 | 23:40 | 00:40 |
שכונת קריית אלון/ירושלים | 09:40 | 10:10 | 11:10 | 11:40 | 12:40 | 13:40 | 14:10 | 15:10 | 15:40 | 16:40 | 17:10 | 17:45 | 18:15 | 19:10 | 19:40 | 20:10 | 21:10 | 21:40 | 22:10 | 22:40 | 23:40 | 00:40 |
א.ד. גורדון/ירושלים | 09:41 | 10:11 | 11:11 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:11 | 15:11 | 15:41 | 16:41 | 17:11 | 17:46 | 18:16 | 19:11 | 19:41 | 20:11 | 21:11 | 21:41 | 22:11 | 22:41 | 23:41 | 00:41 |
א.ד. גורדון/יעקב רבינוביץ | 09:41 | 10:11 | 11:11 | 11:41 | 12:41 | 13:41 | 14:11 | 15:11 | 15:41 | 16:41 | 17:11 | 17:46 | 18:16 | 19:11 | 19:41 | 20:11 | 21:11 | 21:41 | 22:11 | 22:41 | 23:41 | 00:41 |
א.ד.גורדון/חזון אי''ש | 09:42 | 10:12 | 11:12 | 11:42 | 12:42 | 13:42 | 14:12 | 15:12 | 15:42 | 16:42 | 17:12 | 17:47 | 18:17 | 19:12 | 19:42 | 20:12 | 21:12 | 21:42 | 22:12 | 22:42 | 23:42 | 00:42 |
בי''ס עין גנים | 09:43 | 10:13 | 11:13 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:13 | 15:13 | 15:43 | 16:43 | 17:13 | 17:48 | 18:18 | 19:13 | 19:43 | 20:13 | 21:13 | 21:43 | 22:13 | 22:43 | 23:43 | 00:43 |
עין גנים / אחד העם | 09:43 | 10:13 | 11:13 | 11:43 | 12:43 | 13:43 | 14:13 | 15:13 | 15:43 | 16:43 | 17:13 | 17:48 | 18:18 | 19:13 | 19:43 | 20:13 | 21:13 | 21:43 | 22:13 | 22:43 | 23:43 | 00:43 |
עין גנים / מחנה יהודה | 09:44 | 10:14 | 11:14 | 11:44 | 12:44 | 13:44 | 14:14 | 15:14 | 15:44 | 16:44 | 17:14 | 17:49 | 18:19 | 19:14 | 19:44 | 20:14 | 21:14 | 21:44 | 22:14 | 22:44 | 23:44 | 00:44 |
בי''ס ברנר/עין גנים | 09:45 | 10:15 | 11:15 | 11:45 | 12:45 | 13:45 | 14:15 | 15:15 | 15:45 | 16:45 | 17:15 | 17:50 | 18:20 | 19:15 | 19:45 | 20:15 | 21:15 | 21:45 | 22:15 | 22:45 | 23:45 | 00:45 |
צומת סירקין/עין גנים | 09:47 | 10:17 | 11:17 | 11:47 | 12:47 | 13:47 | 14:17 | 15:17 | 15:47 | 16:47 | 17:17 | 17:52 | 18:22 | 19:17 | 19:47 | 20:17 | 21:17 | 21:47 | 22:17 | 22:47 | 23:47 | 00:47 |
הרב עובדיה יוסף/יקותיאל אדם | 09:48 | 10:18 | 11:18 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:18 | 15:18 | 15:48 | 16:48 | 17:18 | 17:53 | 18:23 | 19:18 | 19:48 | 20:18 | 21:18 | 21:48 | 22:18 | 22:48 | 23:48 | 00:48 |
ספורטק/הרב עובדיה יוסף | 09:48 | 10:18 | 11:18 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:18 | 15:18 | 15:48 | 16:48 | 17:18 | 17:53 | 18:23 | 19:18 | 19:48 | 20:18 | 21:18 | 21:48 | 22:18 | 22:48 | 23:48 | 00:48 |
דרך מנחם בגין/השופר | 09:48 | 10:18 | 11:18 | 11:48 | 12:48 | 13:48 | 14:18 | 15:18 | 15:48 | 16:48 | 17:18 | 17:53 | 18:23 | 19:18 | 19:48 | 20:18 | 21:18 | 21:48 | 22:18 | 22:48 | 23:48 | 00:48 |
ספרייה/מנחם בגין | 09:49 | 10:19 | 11:19 | 11:49 | 12:49 | 13:49 | 14:19 | 15:19 | 15:49 | 16:49 | 17:19 | 17:54 | 18:24 | 19:19 | 19:49 | 20:19 | 21:19 | 21:49 | 22:19 | 22:49 | 23:49 | 00:49 |
דרך מנחם בגין/ויינברגר | 09:50 | 10:20 | 11:20 | 11:50 | 12:50 | 13:50 | 14:20 | 15:20 | 15:50 | 16:50 | 17:20 | 17:55 | 18:25 | 19:20 | 19:50 | 20:20 | 21:20 | 21:50 | 22:20 | 22:50 | 23:50 | 00:50 |
דרך מנחם בגין/חנה רובינא | 09:51 | 10:21 | 11:21 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:21 | 15:21 | 15:51 | 16:51 | 17:21 | 17:56 | 18:26 | 19:21 | 19:51 | 20:21 | 21:21 | 21:51 | 22:21 | 22:51 | 23:51 | 00:51 |
דרך בגין/אברהם ריין | 09:51 | 10:21 | 11:21 | 11:51 | 12:51 | 13:51 | 14:21 | 15:21 | 15:51 | 16:51 | 17:21 | 17:56 | 18:26 | 19:21 | 19:51 | 20:21 | 21:21 | 21:51 | 22:21 | 22:51 | 23:51 | 00:51 |
ד. מנחם בגין/בי''ס בית יעקב | 09:52 | 10:22 | 11:22 | 11:52 | 12:52 | 13:52 | 14:22 | 15:22 | 15:52 | 16:52 | 17:22 | 17:57 | 18:27 | 19:22 | 19:52 | 20:22 | 21:22 | 21:52 | 22:22 | 22:52 | 23:52 | 00:52 |
דרך מנחם בגין/קופת חולים | 09:53 | 10:23 | 11:23 | 11:53 | 12:53 | 13:53 | 14:23 | 15:23 | 15:53 | 16:53 | 17:23 | 17:58 | 18:28 | 19:23 | 19:53 | 20:23 | 21:23 | 21:53 | 22:23 | 22:53 | 23:53 | 00:53 |
לוח זמנים לBus אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) - 63 (ת. רכבת סגולה←דרך מנחם בגין/קופת חולים)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 63 לכיוון ת. רכבת סגולה←דרך מנחם בגין/קופת חולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת ת. רכבת סגולה לתחנת דרך מנחם בגין/קופת חולים. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.