73
לוח זמנים - קו 73 שד. מעלה יצחק/יסמין←בית ספר חב''ד/התאנה
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
שד. מעלה יצחק/יסמין | 07:10 |
יסמין/הפסגות | 07:11 |
הפסגות/סיוון | 07:12 |
תבור/הפסגות | 07:13 |
תבור/הצבר | 07:13 |
תבור | 07:14 |
תבור/גולן | 07:14 |
תבור/רקפת | 07:15 |
תבור/קישון | 07:16 |
שדרות מעלה יצחק/הפסגות | 07:18 |
איזור תעשייה ב | 07:19 |
גלעד/דגנית | 07:26 |
ורדים/דרך הגליל | 07:27 |
ורדים/גלעד | 07:28 |
'ורדים א | 07:28 |
ורדים/אדמון | 07:28 |
ורדים/תמר | 07:29 |
'הלולב ג | 07:31 |
'הלולב ב | 07:32 |
בי''ס גולן | 07:33 |
תירוש/ברוש | 07:33 |
תירוש/תמר | 07:34 |
תירוש/יזרעאל | 07:35 |
חרוד/החצב | 07:36 |
החצב/יזרעאל | 07:37 |
יזרעאל/החצב | 07:38 |
בי''ס חב''ד | 07:39 |
יעל/יזרעאל | 07:40 |
המורד/יזרעאל | 07:40 |
חרוד/יזרעאל | 07:41 |
מרכז דדו/חרוד | 07:42 |
חרוד/החצב | 07:42 |
חרוד/דרך אריאל שרון | 07:43 |
דרך אריאל שרון/מעלה יצחק | 07:44 |
החיטה/שדרות מעלה יצחק | 07:44 |
לוח זמנים לBus שאמ (Nazareth-unbs) - 73 (שד. מעלה יצחק/יסמין←בית ספר חב''ד/התאנה)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 73 לכיוון שד. מעלה יצחק/יסמין←בית ספר חב''ד/התאנה של שאמ (Nazareth-unbs) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת שד. מעלה יצחק/יסמין לתחנת בית ספר חב''ד/התאנה. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של שאמ (Nazareth-unbs) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.