74
לוח זמנים - קו 74 מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא←בי''ס חב''ד
לוח זמנים ראשון עד שישי
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא | 07:05 |
דליה/קורנית | 07:05 |
גן ילדים/כרכום | 07:06 |
כרכום/שדרות מעלה יצחק | 07:07 |
שדרות מעלה יצחק/כרכום | 07:08 |
גן ילדים/רותם | 07:10 |
רותם/כליל החורש | 07:11 |
דליה/כליל החורש | 07:12 |
דליה/הגומא | 07:12 |
בי''ס יודפת/דליה | 07:13 |
דליה/יקינטון | 07:13 |
קופ''ח כללית/יקינטון | 07:14 |
יקינטון/אלומה | 07:14 |
מתנ''ס הר יונה/יקינטון | 07:15 |
מורן/עדעד | 07:16 |
מורן/לילך | 07:17 |
מורן/עדעד | 07:19 |
יקינטון/מורן | 07:20 |
בית ספר נטופה/יקינטון | 07:21 |
מעלה יצחק/עין מאהל | 07:21 |
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק | 07:22 |
אזוה''ת/מעלה יצחק | 07:22 |
בית עלמין חדש/שער ד' | 07:22 |
בית עלמין ישן/מעלה יצחק | 07:23 |
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק | 07:24 |
תבור/הגיא | 07:24 |
תבור/נוף תבור | 07:24 |
בית ספר עצמון/תבור | 07:25 |
גולן/הגיא | 07:26 |
גולן/הגיא | 07:27 |
ארבל/גולן | 07:28 |
קופת חולים/חרמון | 07:31 |
מלון פלאזה/כרמל | 07:33 |
כרמל | 07:34 |
כרמל/גלבוע | 07:35 |
גלבוע/רימון | 07:36 |
גלבוע/מעלה עלית | 07:36 |
בית העירייה/גלבוע | 07:37 |
מרכז תרבות/מעלה יצחק | 07:37 |
מרכז מסחרי/השושנים | 07:38 |
השושנים/ציפורן | 07:40 |
בית ספר קשת/סביון | 07:41 |
דרך אריאל שרון/מעלה יצחק | 07:43 |
החיטה/שדרות מעלה יצחק | 07:44 |
בית ספר חב''ד/התאנה | 07:45 |
יזרעאל/הגפן | 07:46 |
חרוד/החצב | 07:47 |
החצב/יזרעאל | 07:48 |
יזרעאל/החצב | 07:49 |
לוח זמנים לBus שאמ (Nazareth-unbs) - 74 (מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא←בי''ס חב''ד)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 74 לכיוון מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא←בי''ס חב''ד של שאמ (Nazareth-unbs) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מעלה יצחק/האדמו''ר מבעלזא לתחנת בי''ס חב''ד. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של שאמ (Nazareth-unbs) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.