87
לוח זמנים - קו 87 מרכז דדו/יזרעאל←בית ספר נעמ''ת
לוח זמנים שני עד שבת
תחנה | יציאה #1 |
---|---|
מרכז דדו/יזרעאל | 07:00 |
הגפן/החיטה | 07:01 |
החיטה/שדרות מעלה יצחק | 07:01 |
קניון מבנה/שירות עירוני | 07:02 |
הקניון/דרך הציונות | 07:03 |
בית העירייה/גלבוע | 07:04 |
גלבוע/רימון | 07:05 |
מרכז מסחרי מול הרים/גלבוע | 07:05 |
תבור/הפסגות | 07:06 |
עצמון/מירון | 07:07 |
מרכז רסקו | 07:08 |
תבור/רקפת | 07:09 |
תבור/קישון | 07:09 |
אורט יגאל אלון/מעלה יצחק | 07:10 |
בית עלמין חדש/שער ג' | 07:11 |
בית עלמין חדש/שער ד' | 07:11 |
מרכז מסחרי/שדרות מעלה יצחק | 07:12 |
מעלה יצחק/עין מאהל | 07:12 |
בית ספר נטופה/יקינטון | 07:13 |
יקינטון/מורן א | 07:14 |
יקינטון/ניצן | 07:14 |
מתנ''ס הר יונה/יקינטון | 07:15 |
יקינטון/אלומה | 07:16 |
קופ''ח כללית/יקינטון | 07:16 |
דליה/קורנית | 07:17 |
בי''ס יודפת/דליה | 07:17 |
דליה/הגומא | 07:18 |
נוף הגליל/יציאה | 07:20 |
ריינה א'/כניסה | 07:20 |
ריינה ב'/מרכז | 07:21 |
מועצה מקומית ריינה | 07:23 |
ריינה ד'/יציאה | 07:25 |
בי''ח סעודי הגליל | 07:27 |
הגליל/א רינה | 07:29 |
משטרה פיקוד צפון | 07:30 |
כיכר אלשהיד עלי | 07:30 |
אלבשארה 1 | 07:31 |
אלבשארה 2 | 07:32 |
אלבשארה 4 | 07:33 |
בית ספר נעמ''ת | 07:36 |
לוח זמנים לBus שאמ (Nazareth-unbs) - 87 (מרכז דדו/יזרעאל←בית ספר נעמ''ת)
לוח הזמנים למסלול קו הBus 87 לכיוון מרכז דדו/יזרעאל←בית ספר נעמ''ת של שאמ (Nazareth-unbs) מאפשר לנוסעים לקבל שעות הגעה אמינות. לוח הזמנים הוא לתכנון מסלול מתחנת מרכז דדו/יזרעאל לתחנת בית ספר נעמ''ת. חשוב לדעת שלוח הזמנים עשוי להתעדכן מדי פעם ממגוון סיבות.
אפשר לצפות בלוח זמנים מקוון בזמן אמת, אול לראות גרסה להדפסה של לוח זמני הBus. הלו"ז העדכני והאמין של שאמ (Nazareth-unbs) יאפשר לך לתכנן את מסלול הנסיעה שלך להיום, למחר, לימי החול או לסופי השבוע.