170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש Line
חיפה→טמרה
Nativ Express
Nativ Express 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus Route Schedule and Stops (Updated)
The 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus (חיפה→טמרה) has 41 stops departing from ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני and ending at אל קודס/בנק הפועלים.
Choose any of the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stops below to find updated real-time schedules and to see their route map.
Direction: חיפה→טמרה (41 stops)
ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני
קניון לב המפרץ/ההסתדרות
ההסתדרות/בתי זיקוק
מרכז מסחרי חוצות המפרץ
שד. ההסתדרות/אריה שנקר
ההסתדרות/צומת קרית אתא
אורט ביאליק/שדרות ההסתדרות
ההסתדרות/צומת קרית חיים
דרך עכו/קריית ביאליק
דרך עכו/הגפן
דרך עכו/צומת צבר
קריון/ד. עכו חיפה
דרך עכו/המייסדים
צומת הקריון
מסעף קיבוץ אפק
מעון גיל עם
מסעף נעמה
צומת אבליים
צומת אזור תעשייה טמרה
צומת טמרה
אלרויס/אלזראעיה
ח'לית שריף/כניסה
בית ספר אלשריף ד
ח'לית אלג'זאל
ח'לית אלסעבה
אלסעבה/אלמלכ סולימאן
בלאט א דאמון
מסגד אלרחמה
עומר בן אל ח'טאב
מסגד אלסלאם
עות'מאן בן עפאן/אל עין
עות'מאן בן עפאן
עיריית טמרה
דואר
קופת חולים כללית
אלביק
כיכר אלקודס
אלקודס/מועאד' בן ג'בל
אלקודס/כיכר השעון
כיכר השעון
אל קודס/בנק הפועלים
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש FAQ
What time does the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus start operating?
Services on the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus start at 06:20 on Sunday, Monday, Tuesday, Wednesday, Thursday.
What time does the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop working?
Services on the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop at 16:25 on Friday.
What time does the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus arrive?
When does the חיפה→טמרה Bus line come? Check Live Arrival Times for live arrival times and to see the full schedule for the חיפה→טמרה Bus line that is closest to your location.
How much is the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→טמרה) bus fare?
The חיפה→טמרה (חיפה→טמרה) bus fare is ₪5.50 - ₪12.00.
Does the Nativ Express 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus line run on Yom HaAtzmaut?
The 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus's operating hours on Yom HaAtzmaut may change. Check the Moovit app for latest changes and live updates.
Is there a 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop near me?
Click here to view the nearest 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stop.
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus Schedule
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus route operates everyday. Regular schedule hours: 06:20 - 23:15
Day | Operating Hours | Frequency (min) |
---|---|---|
Sun | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
Mon | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
Tue | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
Wed | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
Thu | 06:20 - 23:15 | 30 - 115 |
Fri | 08:10 - 16:25 | 55 - 125 |
Sat | 12:00 - 20:05 | 240 - 245 |
Nativ Express bus Service Alerts
See all updates on 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (from ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני), including real-time status info, bus delays, changes of routes, changes of stops locations, and any other service changes. Get a real-time map view of 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→טמרה) and track the bus as it moves on the map. Download the app for all נתיב אקספרס (Nateev Express) info now.
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש line bus fare
Nativ Express 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→טמרה) ride fare is between ₪5.50 and ₪12.00. Prices may change based on several factors. For more information about Nativ Express's ticket costs, please check the Moovit app or נתיב אקספרס (Nateev Express)’s official website.
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (Nativ Express)
The first stop of the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus route is ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני and the last stop is אל קודס/בנק הפועלים. 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→טמרה) is operational during everyday.
Additional information: 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש has 41 stops and the total trip duration for this route is approximately 47 minutes.
On the go? See why over 1.5 million users trust Moovit as the best public transit app. Moovit gives you Nativ Express suggested routes, real-time bus tracker, live directions, line route maps in Israel, and helps to find the closest 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus stops near you. No internet available? Download an offline PDF map and bus schedule for the 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus to take on your trip.
Line 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש Real Time Bus Tracker
Track line 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש (חיפה→טמרה) on a live map in real time and follow its location as it moves between stations. Use Moovit as a line 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש bus tracker or a live Nativ Express bus tracker app and never miss your bus.
Use the app as a trip planner for Nativ Express or a trip planner for Bus, Light Rail, Israel Railways, Carmelit / Rachbalit or Shuttle to plan your route around Israel. The trip planner shows updated data for Nativ Express and any bus, including line 170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש, in Israel
170 - ♿ ניתן להנגשה בהזמנה מראש - Alternative Directions
Nativ Express Lines in Israel
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ Schedule
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ Schedule
- 174 - אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה<->כפר מנדא/בנק-כפר מנדא-1#/ Schedule
- 147 - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->אזה''ת ג'יש-ג'יש-2#/ Schedule
- 20 - מגרש טניס ירכא-ירכא<->מסעף אזור תעשיה-ג'וליס-2#/ Schedule
- 990 - בית ספר בת מלך/הרב קוק-רכסים<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ Schedule
- 1 - בן גוריון/השיקמה-מעלות תרשיחא<->דולב/קהילת יהדות צרפת-מעלות תרשיחא-1#/ Schedule
- 88 - אולפנת אמית-צפת<->אצ''ל/צה''ל-צפת-29/ Schedule
- 988 - אדוריים/רמות דוד-קרית גת<->ישיבת שפתי צדיק/שלב ג-חצור הגלילית-1#/ Schedule
- 41 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->יעד-יעד-1#יעד ↔ כרמיאל/ Schedule
- 92 - געתון/מירון-כפר ורדים<->בית ספר כפר ורדים-כפר ורדים-1#/ Schedule
- 367 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ Schedule
- 16 - שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה<->ביג נהריה-רגבה-2ב/ Schedule
- 5 - חיים משה שפירא/דוכיפת-עכו<->שלום הגליל/הרב רייפמן-עכו-2ב/ Schedule
- 984 - מסוף אלוף שדה-רמת גן<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ Schedule
- 60 - ת. רכבת עכו/הרצל-עכו<->לוחמי הגיטאות/מרכז-לוחמי הגיטאות-1#/ Schedule
- 166 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->אום אלשתוייה-אעבלין-1ז/ Schedule
- 18 - ביג נהריה-רגבה<->שדרות ששת הימים/כליל הכורש-נהריה-2ב/ Schedule
- 367 - הרב קוק/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-11/ Schedule
- 65 - פארק 1-נחף<->בריאות השן-דייר אל אסד-1#/ Schedule