קו 151
אשדוד←אשקלון
אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 151 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) (מעודכן)
בקו 151 (אשדוד←אשקלון) יש 16 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית אשדוד/רציפים ומסתיים בת. מרכזית אשקלון/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 151 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אשדוד←אשקלון (16 תחנות)
ת. מרכזית אשדוד/רציפים
שדרות מנחם בגין/שדרות הרצל
בני ברית
המייסדים
אלטלנה
ביה''ח אסותא
שדרות מנחם בגין/שדרות משה סנה
צומת עד הלום/כביש 4
צומת שדה עוזיהו/כביש 4
מסעף אמונים
צומת בית עזרא
קיבוץ ניצנים
צומת אשכולות
מחלף אשקלון צפון/למערב
מכללה אקדמית אשקלון
ת. מרכזית אשקלון/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 151
מתי מתחיל לפעול קו 151?
קו 151 מתחיל לפעול ב-07:05 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 151 מפסיק לעבוד?
קו 151 מפסיק לפעול ב-18:20 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 151?
כדי לראות מתי קו אשדוד←אשקלון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אשדוד←אשקלון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 151 (אשדוד←אשקלון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אשדוד←אשקלון (אשדוד←אשקלון) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 151 של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 151 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 151 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 151 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 151
קו האוטובוס 151, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:05 - 18:20
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:05 - 18:20 | 50 |
ב׳ | 07:05 - 18:20 | 50 |
ג׳ | 07:05 - 18:20 | 50 |
ד׳ | 07:05 - 18:20 | 50 |
ה׳ | 07:05 - 18:20 | 50 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אלקטרה אפיקים (Electra Afikim)
צפה בכל העדכונים ל151 (מ ת. מרכזית אשדוד/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 151 (אשדוד←אשקלון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 151
תעריף הנסיעה ב151 (אשדוד←אשקלון) של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim).
151 (אלקטרה אפיקים (Electra Afikim))
התחנה הראשונה של קו 151 היא ת. מרכזית אשדוד/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית אשקלון/הורדה.
קו 151 (אשדוד←אשקלון) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 151. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 151.
מעקב אחר קו האוטובוס 151 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 151 (אשדוד←אשקלון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 151 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 151 ב-ישראל
151 - כיוונים חלופיים
קווי אלקטרה אפיקים (Electra Afikim) בישראל
- 330 - ת. מרכזית אשדוד/רציפים-אשדוד<->נתב''ג טרמינל 3/קומת תח''צ-נמל תעופה בן גוריון-1#/ לוח זמנים
- 1 - ת. רכבת יבנה מערב-יבנה<->ת. רכבת יבנה מזרח-יבנה-1#/ לוח זמנים
- 44 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 88 - ת. רכבת קרית אריה-פתח תקווה<->בית ספר בית יעקב/דרך מנחם בגין-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 258 - בית העלמין-ראש העין<->ת. רכבת אוניברסיטה/הורדה-תל אביב יפו-10
- 326 - אלטלנה/מנחם בגין-אשדוד<->ת.מרכזית תל אביב קומה 6/הורדה-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. רכבת רחובות/רציפים בין עירוני-רחובות<->מרכז מסחרי/חשמונאים-גן יבנה-2#/ לוח זמנים
- 23א - בן ציון גליס/צבי ברגמן-פתח תקווה<->בית רבקה-פתח תקווה-11/ לוח זמנים
- 38 - 'עמל א-ראש העין<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 322 - רכבת/מסוף ביג - רציפים-אשדוד<->דבורה הנביאה/ראול ולנברג-תל אביב יפו-1#/ לוח זמנים
- 300 - חיים הרצוג/גולדה מאיר-ראש העין<->יהודה הלוי/תיכון בגין-ראש העין-10/ לוח זמנים
- 14א - אזור תעשייה לב הארץ-כפר קאסם<->אליהו הנביא/מרים הנביאה-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 21 - מסוף הריביירה-אשדוד<->רכבת/מסוף ביג - הורדה-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 35 - ת. מרכזית יבנה/רציפים-יבנה<->הדר/התפוח-קדרון-1#/ לוח זמנים
- 337 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->העצמאות/משעול ד''ר נפתלי קבנצל-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 16 - אסתר המלכה/ד''ר וייסבורג-פתח תקווה<->בלינסון קניון אבנת/מסוף יותם ויואב-פתח תקווה-20/ לוח זמנים
- 2 - מסוף הריביירה-אשדוד<->בניין צים/דרך תל מור-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 74 - שדרות ירושלים/שדרות בני ברית-אשדוד<->בית ספר יהלום/הרב מנחם מנדל הגר-אשדוד-1#/ לוח זמנים
- 4 - עבד אל כרים קאסם/אל ח'ליל-כפר קאסם<->ת. רכבת ראש העין צפון-ראש העין-20/ לוח זמנים
- 31 - מסוף משה ארנס/רציפים-פתח תקווה<->מסוף שניידר-פתח תקווה-10/ לוח זמנים