קו 16
מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 16 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) יש 31 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף קניון ג'י/רציפים ומסתיים בקריית החינוך.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 16 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך (31 תחנות)
מסוף קניון ג'י/רציפים
התמר/התאנה
הגיבורים/השיטה
כיכר הגיבורים
מרכז העיר/תיכון אורט
צאלים / השיקמה
האורנים/הרקפת
האורנים/הברושים
האורנים/הצאלים
הצאלים/האורנים
הערבה/הארזים
הערבה\הארזים
הערבה/רותם
הערבה/רותם
הערבה / אשל
הערבה/נופר
הצאלים/הערבה
צאלים/רבין
מרכז מסחרי/שדרות יצחק רבין
התבור/עמק השלום
התבור/יודפת
עמק השלום/הגלבוע
עמק השלום/הצופים
מרכז ביג/יער אודם
חרמון/יער אודם
חרמון/נחל שורק
חרמון/נחל שורק
גן ילדים יקינטון/חרמון
יער אודם/מירון
קרית חינוך/הגיא
קריית החינוך
שאלות ותשובות לגבי קו 16
מתי מתחיל לפעול קו 16?
קו 16 מתחיל לפעול ב-05:30 בראשון, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 16 מפסיק לעבוד?
קו 16 מפסיק לפעול ב-16:30 בראשון, שישי
מתי מגיע קו 16?
כדי לראות מתי קו מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 16 של סופרבוס (Superbus) פעיל בחג שני?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 16 עשויות להשתנות בחג שני. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 16 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 16 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 16
קו 16 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:30 - 16:30 | 20 - 30 |
ב׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
ג׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ד׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ה׳ | 05:30 - 23:00 | 20 |
ו׳ | 05:30 - 16:30 | 20 - 30 |
ש׳ | 21:00 - 23:30 | 30 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל16 (מ מסוף קניון ג'י/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 16
תעריף הנסיעה ב16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) של סופרבוס (Superbus) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
16 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 16 היא מסוף קניון ג'י/רציפים והתחנה האחרונה היא קריית החינוך.
קו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 16. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 16.
מעקב אחר קו האוטובוס 16 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 16 (מסוף קניון ג'י/רציפים←קריית החינוך) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 16 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 16 ב-ישראל
16 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 354 - בית חולים העמק-עפולה<->האדמו''ר מבעלזא/דובר שלום-נוף הגליל-11/ לוח זמנים
- 85 - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 47 - בית חולים העמק-עפולה<->מועדון פיס לגיל הזהב-אכסאל-11/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->התבור/סיני-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 85 - דרך הגבורה/אורות נריה-טבריה<->מעון נופים-מגדל-10/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 4 - ת. מרכזית חוף הכרמל/רציפים עירוני-חיפה<->מרכזית הקריות-קרית מוצקין-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->חקלאי/הירדן-מנחמיה-10/ לוח זמנים
- 350 - אום אל גנם-שבלי<->ת.מרכזית עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 352 - מסוף מגדל העמק/רציפים-מגדל העמק<->עתאללה עאדל-שבלי-10/ לוח זמנים
- 53 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מלכישוע/כניסה-מלכישוע-10/ לוח זמנים
- 84 - גולני/המגינים-טבריה<->כרכום/דרך הגבורה-טבריה-10/ לוח זמנים
- 931 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->בי''ס בויאר/תורה ועבודה-ירושלים-10
- 180 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->קרית חינוך/הגיא-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים
- 969 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->מסוף אלוף שדה-רמת גן-10/ לוח זמנים
- 39 - צומת אלומות-אלומות<->ת. מרכזית טבריה/הורדה-טבריה-20/ לוח זמנים
- 81 - דליה צעירה מרכז-דאלית אל כרמל<->'בית ספר ג-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 118 - מסוף קניון ג'י/רציפים-יקנעם עילית<->ת. רכבת כפר יהושע/הורדה-כפר יהושע-10/ לוח זמנים
- 506 - תחנה תפעולית חניון 4/9-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים