קו 450
טבריה←צפת
סופרבוס (Superbus)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 450 של סופרבוס (Superbus) (מעודכן)
בקו 450 (טבריה←צפת) יש 28 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית טבריה/רציפים ומסתיים בת. מרכזית צפת/רציפים.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 450 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טבריה←צפת (28 תחנות)
ת. מרכזית טבריה/רציפים
דרך גדוד ברק/הירדן
דרך גדוד ברק/90
דרך גדוד ברק/90
צומת מגדל
מסעף מגדל צפון
מסעף גינוסר/דרום
מרכז/מסעף גינוסר
צומת חוקוק
חוף חוקוק/אתר ספיר
צומת כפר נחום
הר האושר/הביאטיטודים
צומת כורזים
צומת עמיעד
קיבוץ עמיעד
צומת מחנה יפתח
מושב אליפלט
מחנה פילון
מחלף אליפלט
דוד אלעזר/לח''י
דוד אלעזר/דרך הרמב''ם
חיים וייצמן/הרצל
חיים וייצמן/מ''ג יורדי הסירה
אליהו פרומצ'נקו/יעקב לוי
פרומצנקו/רימוני
דרך ז'בוטינסקי/החלוץ
שוק/ז'בוטינסקי
ת. מרכזית צפת/רציפים
שאלות ותשובות לגבי קו 450
מתי מתחיל לפעול קו 450?
קו 450 מתחיל לפעול ב-00:00 בראשון
באיזו שעה קו 450 מפסיק לעבוד?
קו 450 מפסיק לפעול ב-16:00 בשישי
מתי מגיע קו 450?
כדי לראות מתי קו טבריה←צפת האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טבריה←צפת הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 450 (טבריה←צפת)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טבריה←צפת (טבריה←צפת) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 450 של סופרבוס (Superbus) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 450 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 450 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 450 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 450
קו 450 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:30 - 23:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:00 - 23:30 | 40 |
ב׳ | 05:30 - 23:30 | 40 - 80 |
ג׳ | 07:00 - 23:30 | 40 - 60 |
ד׳ | 05:30 - 23:30 | 40 |
ה׳ | 05:30 - 23:30 | 40 |
ו׳ | 06:10 - 16:00 | 35 - 40 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 60 |
התרעות שירות של אוטובוס סופרבוס (Superbus)
צפה בכל העדכונים ל450 (מ ת. מרכזית טבריה/רציפים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 450 (טבריה←צפת) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על סופרבוס (Superbus) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 450
תעריף הנסיעה ב450 (טבריה←צפת) של סופרבוס (Superbus) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של סופרבוס (Superbus), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של סופרבוס (Superbus).
450 (סופרבוס (Superbus))
התחנה הראשונה של קו 450 היא ת. מרכזית טבריה/רציפים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית צפת/רציפים.
קו 450 (טבריה←צפת) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של סופרבוס (Superbus), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 450. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 450.
מעקב אחר קו האוטובוס 450 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 450 (טבריה←צפת) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 450 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של סופרבוס (Superbus) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור סופרבוס (Superbus) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של סופרבוס (Superbus) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 450 ב-ישראל
450 - כיוונים חלופיים
קווי סופרבוס (Superbus) בישראל
- 72 - מירסקי/מינץ-ירושלים<->מסוף גילה/המרגלית-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 870 - מסוף חומת שמואל/אליהו קורן-ירושלים<->פיינשטיין/בן יוסף-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 33 - ת. מרכזית טבריה/רציפים-טבריה<->שאפסוע'/נאשה-כפר כמא-10/ לוח זמנים
- 52 - ת. רכבת עפולה/איסוף-עפולה<->מוקיבלה/מרכז-מוקייבלה-11/ לוח זמנים
- 6 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->בית עלמין עפולה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 80 - הצבעוני/מעלה אבשלום-קרית טבעון<->חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון-20/ לוח זמנים
- 517 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->מסוף הר הצופים/מרטין בובר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 823 - חזון איש/מסוף רמת שלמה-ירושלים<->בית וגן/עוזיאל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 83א - חטיבת ביניים גרינברג-קרית טבעון<->רכבת העמק/ש.ב.אורבך-זבולון-12
- 90 - תחנה תפעולית/חניון תלפיות מזרח-ירושלים<->בי''ח הרצוג/גבעת שאול-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 156 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->ת. רכבת בנימינה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 5 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->התעשיה/חיטה-עפולה-10/ לוח זמנים
- 58 - ת. רכבת חיפה מרכז-חיפה<->בית ספר אורט-דאלית אל כרמל-10/ לוח זמנים
- 74 - כפר שאול/קצנלבוגן-ירושלים<->מסוף חומת שמואל-ירושלים-20/ לוח זמנים
- 97 - דרך הגבורה/בי''ס אורט במעלה-טבריה<->מרכז מסחרי/וייצמן-טבריה-20/ לוח זמנים
- 86 - בי''ס שקד/מעלה השיזף-קרית טבעון<->השומרים \הבונים-קרית טבעון-10/ לוח זמנים
- 95א - מרכז העיר/תיכון אורט-יקנעם עילית<->בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית-21/ לוח זמנים
- 49 - אביטל א-אביטל<->ת. רכבת עפולה/הורדה-עפולה-20/ לוח זמנים
- 41 - ת.מרכזית עפולה/רציפים-עפולה<->מועדון נוער-א טייבה-10/ לוח זמנים
- 95 - בית ספר אורנים/לילך-יקנעם עילית<->התבור/סיני-יקנעם עילית-10/ לוח זמנים