קו 46
אום אל-פחם←חדרה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 46 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 46 (אום אל-פחם←חדרה) יש 35 תחנות. מסלול הקו מתחיל במסוף אום אל פחם ומסתיים בת. רכבת חדרה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 46 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אום אל-פחם←חדרה (35 תחנות)
מסוף אום אל פחם
כביש 65/צומת אום אל פחם
כביש 65/אום אל פאחם ב
מסעף מי עמי
צומת משטרת עירון
צומת ערערה
צומת עארה
צומת ברטעה
צומת כפר קרע
צומת מנשה לדרום
צומת כרכור
מחלף חנה/מחנה 80
צומת אלון
צומת גרנות/גן שמואל
צומת חדרה מזרח
צה''ל
מתחם מיקס/צה''ל
צה''ל/האקליפטוס
הנשיא וייצמן/לבוצקין
הנשיא וייצמן/הבנים
הנשיא ויצמן/יהודה הלוי
תיכון חדרה/רמב''ם
ת. מרכזית חדרה/רציפים
צומת חדרה
כביש 4/שדרות החרות
אזור תעשיה דרומי
כביש 4/חוף הכרמל
מרכז מסחרי/השלום
השלום/בר אילן
בית חולים הלל יפה
אהרון אהרונסון/השלום
אהרון אהרונסון/שח''ל
אהרון אהרונסון/יגאל אלון
גיורא צחור/אהרון אהרונסון
ת. רכבת חדרה
שאלות ותשובות לגבי קו 46
מתי מתחיל לפעול קו 46?
קו 46 מתחיל לפעול ב-05:10 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי, שישי
באיזו שעה קו 46 מפסיק לעבוד?
קו 46 מפסיק לפעול ב-14:15 בשישי
מתי מגיע קו 46?
כדי לראות מתי קו אום אל-פחם←חדרה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אום אל-פחם←חדרה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 46 (אום אל-פחם←חדרה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אום אל-פחם←חדרה (אום אל-פחם←חדרה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 46 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 46 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 46 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 46 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 46
קו 46 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 05:10 - 22:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ב׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ג׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ד׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ה׳ | 05:10 - 22:30 | 35 - 50 |
ו׳ | 05:10 - 14:15 | 30 - 105 |
ש׳ | 21:00 - 23:15 | 135 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל46 (מ מסוף אום אל פחם), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 46 (אום אל-פחם←חדרה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 46
תעריף הנסיעה ב46 (אום אל-פחם←חדרה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
46 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 46 היא מסוף אום אל פחם והתחנה האחרונה היא ת. רכבת חדרה.
קו 46 (אום אל-פחם←חדרה) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 46. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 46.
מעקב אחר קו האוטובוס 46 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 46 (אום אל-פחם←חדרה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 46 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 46 ב-ישראל
46 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 300 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->בנייני האומה/הנשיא השישי-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 296 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי/אוהל שרה-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 12 - אולם ספורט חדש-אבן יהודה<->הדסים רציפים-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 293 - חניון הרטום-ירושלים<->קדושת לוי / הרב שך-ביתר עילית-2#/ לוח זמנים
- 76 - קיבוץ שדות ים-שדות ים<->מתחם מיקס/צה''ל-חדרה-20/ לוח זמנים
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23/ לוח זמנים
- 15א - מסוף פוריידיס-פוריידיס<->צומת פוריידיס צפוני-פוריידיס-12/ לוח זמנים
- 502 - מסוף שוהם-שוהם<->מסוף רדינג/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 701 - הנרקיס/הסביון-זכרון יעקב<->העלייה/הבציר-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 230 - חניון תח''צ/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->אבו חצירא/הרב פתאיה-בני ברק-11/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 464 - בי''ס חב''ד ב' לבנים/יוספטל-לוד<->קלצ'קין-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 708 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->הנדיב/המייסדים-זכרון יעקב-20/ לוח זמנים
- 39 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חט''ב א/עבד אל חי-טירה-10/ לוח זמנים
- 226 - בית ספר משמרת מאיר-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-17/ לוח זמנים
- 585 - חפץ חיים/מלון כפרי-נחל שורק<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 586 - ת.רכבת נתיבות/רציפים-נתיבות<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 33 - נחם ב-נחם<->מנחם בגין/שער העיר-קרית מלאכי-10/ לוח זמנים
- 730 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->בי''ס אלישבע/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-20/ לוח זמנים
- 634 - מסוף עתידים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים