קו 701
בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. רכבת בנימינה/הטחנה ומסתיים בהנרקיס/הסביון.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 701 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (29 תחנות)
ת. רכבת בנימינה/הטחנה
ת. רכבת בנימינה
דרך המסילה/דקל
הגיבורים/נחלת ז'בוטינסקי
גני רמת הנדיב/652
דרך אהרון/כביש 652
קיבוץ גלויות/הכרם
חסידה/צופית
חסידה/אנפה
דרך יצחק רבין/שדרות מעוף הציפור
דרך אהרון/דרך שרה
ספרייה/הדגן
הכובשים/החיטה
הכובשים/הדס
הכובשים/הגדעונים
החלוצים/צור
שדרות נילי/החלוצים
נילי/קדש
האורנים/הרוקח
הנשיא/הרצל
המייסדים/הנדיב
בית ספר יעבץ
פינלס/השזיף
דרך פינלס/בן גוריון
שדרות בן גוריון/בית ספר החורש
שדרות בן גוריון/הכרכום
שדרות בן גוריון/הנרקיס
הנרקיס/הכלנית
הנרקיס/הסביון
שאלות ותשובות לגבי קו 701
מתי מתחיל לפעול קו 701?
קו 701 מתחיל לפעול ב-00:15 בראשון
באיזו שעה קו 701 מפסיק לעבוד?
קו 701 מפסיק לפעול ב-14:55 בשישי
מתי מגיע קו 701?
כדי לראות מתי קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 701 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 701 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 701 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 701 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 701
קו 701 אוטובוס קו פועל מדי יום. שעות הפעילות שלו הן בדר"כ 07:05 - 22:45
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 00:15 - 22:45 | 30 - 65 |
ב׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ג׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ד׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ה׳ | 07:05 - 22:45 | 30 - 65 |
ו׳ | 07:00 - 14:55 | 55 - 60 |
ש׳ | 21:00 - 23:00 | 120 |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל701 (מ ת. רכבת בנימינה/הטחנה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 701
תעריף הנסיעה ב701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
701 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 701 היא ת. רכבת בנימינה/הטחנה והתחנה האחרונה היא הנרקיס/הסביון.
קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) פועל בכל יום.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 701. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 701.
מעקב אחר קו האוטובוס 701 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 701 (בנימינה-גבעת עדה←זכרון יעקב) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 701 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 701 ב-ישראל
701 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 217 - ממילא/קריב-ירושלים<->בריכה/עמק דותן-מודיעין מכבים רעות-20/ לוח זמנים
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 98 - ההדרים/עממי-אבן יהודה<->ת. מרכזית נתניה-נתניה-20/ לוח זמנים
- 36 - דרך המסילה/ששת הימים-בנימינה גבעת עדה<->החיטים/הקמה-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 162 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון-10/ לוח זמנים
- 8 - קובאא אלדאארי א-כפר קרע<->ברטעה-בסמ''ה-10/ לוח זמנים
- 506 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 110 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->צומת רמות/גולדה-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 69 - אלקודס-ג'סר א זרקא<->יד לבנים/דרך הבנים-פרדס חנה כרכור-10/ לוח זמנים
- 241 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 774 - חט''ב א/עבד אל חי-טירה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-10/ לוח זמנים
- 354 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-10/ לוח זמנים
- 620 - מסוף ג'ת-ג'ת<->מסוף חרש-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 53 - בית הכנסת קרלין-מודיעין עילית<->יהודה הנשיא / רשב''י-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 781 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->נשיאי ישראל/הדקל-כרמיאל-10/ לוח זמנים
- 297 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->כביש 396/''בי''ח הדסה עין כרם''-ירושלים-1#
- 141 - חטיבת ביניים עתיד-כפר יונה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 881 - שדרות הפלמח/חטיבת כרמלי-אשדוד<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים