קו 796
זמר←עספיא
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 796 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 796 (זמר←עספיא) יש 50 תחנות. מסלול הקו מתחיל בביר אל סיכה ומסתיים במתנ''ס.
לוח הזמנים לקו 796 אוטובוס לשבוע הקרוב: הקו יוצא פעם ביום ב21:00. שעות הפעילות השבוע: שבת.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 796 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: זמר←עספיא (50 תחנות)
ביר אל סיכה
כביש 574/בית ספר ביר א סיכה
צומת זיתא
מסוף ג'ת
צומת ג'ת
בריכת שחייה/אלקודס
באקה/כניסה דרומית
צומת הדואר
אלקודס/קופת חולים
אלקודס/אלבוסתאן
אלקודס/אל ביארק
אלקודס/אלפתח
באקה/יציאה צפונית
צומת מצר
צומת נרבתה
צומת גבעת חביבה
צומת חריש לצפון
מחלף יגור
טכניון/מעונות נווה אמריקה
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/בניין הנדסת חומרים
טכניון/הנדסת חומרים
גולדברג/שד. רוז
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
הנדסה אזרחית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
מל''ל/הצפירה
דרך בירם/אינטרנציונל
אבא חושי/דניה
אוניברסיטה/איי. בי. אם
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/רב תכליתי
אבא חושי/פארק הכרמל
גבעת ההגנה
צומת דמון
מרכז מסחרי
שכונת הבדואים
מרכז מסחרי
מנזר
בית עלמין צבאי
בנק הפועלים
מועצה מקומית
אלאונטוש
מתנ''ס
שאלות ותשובות לגבי קו 796
מתי מתחיל לפעול קו 796?
קו 796 מתחיל לפעול ב-21:00 בשבת
באיזו שעה קו 796 מפסיק לעבוד?
קו 796 מפסיק לפעול ב-21:00 בשבת
מתי מגיע קו 796?
כדי לראות מתי קו זמר←עספיא האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו זמר←עספיא הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 796 (זמר←עספיא)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס זמר←עספיא (זמר←עספיא) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 796 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 796 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 796 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 796 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 796
קו 796 האוטובוס פועל בסופי השבוע. שעות פעולה רגילות: 21:00
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ב׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ה׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | 21:00 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל796 (מ ביר אל סיכה), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 796 (זמר←עספיא) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 796
תעריף הנסיעה ב796 (זמר←עספיא) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
796 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 796 היא ביר אל סיכה והתחנה האחרונה היא מתנ''ס.
קו 796 (זמר←עספיא) פועל בשבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 796. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 796.
מעקב אחר קו האוטובוס 796 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 796 (זמר←עספיא) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 796 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 796 ב-ישראל
796 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 54א - התאנה/התמר-אליכין<->ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה-21/ לוח זמנים
- 108 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->מסוף עתידים-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 346 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->קניון רמות/גולדה מאיר-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים
- 68 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ביה''ס אשאטי-ג'סר א זרקא-10/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->תיכון בית רחל-קוממיות-11/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 92 - נהר הירדן/מעלה גדעון-מודיעין מכבים רעות<->דרך ד''ר ישראל פלד/כנרית-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 56 - דרך לב השרון/האילן-קדימה צורן<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-20/ לוח זמנים
- 341 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->המ''ג/ירמיהו-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 55 - חפץ חיים ג-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 65 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->מגל ז-מגל-10/ לוח זמנים
- 29 - דרך פיק''א/יהודה הלוי-פרדס חנה כרכור<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 2 - העצמאות/הפטל-אבן יהודה<->בית ספר בכר/השומרון-אבן יהודה-10/ לוח זמנים
- 53 - מבצע יהונתן/חבצלת-רמלה<->שדרות הרצל/דני מס-רמלה-10/ לוח זמנים
- 50 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->מסוף מודיעין עילית/הורדה-מודיעין עילית-10/ לוח זמנים
- 633 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->צומת זמר-זמר-10/ לוח זמנים
- 67 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->ת. רכבת קיסריה פרדס חנה-פרדס חנה כרכור-11/ לוח זמנים
- 219 - משך חוכמה ב-מודיעין עילית<->הרב נורוק/אברבנאל-בני ברק-10/ לוח זמנים
- 26 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מעברות-מעברות-10/ לוח זמנים