קו 27
חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 27 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) יש 38 תחנות. מסלול הקו מתחיל במוריה/הכרמל ומסתיים בשדרות החשמונאים/לב העיר.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 27 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות (38 תחנות)
מוריה/הכרמל
הרי ירושלים / 446
הזית / השקמה
הזית/האורנים
אהוד/הגבעה
הגבעה/הפסגה
הגבעה 40
אהוד/החורש
אהוד/הגבעה
השיקמה/הזית
השקמה / הארזים
הרי ירושלים/השיקמה
צומת לפיד/מערב
פארק תעשיות שילת
החרוב א
דרך החרוב/גפן
שקד/האורנים
דרך האורנים/ברוש
כפר רות
צומת כפר רות מערב
שד. החשמונאים/שומרי החומות
משטרה
עמק זבולון/יגאל ידין
בית ספר/עמק זבולון
עמק זבולון/ מרדכי מקלף
מרדכי (מוטה) גור/דוד אלעזר
מרדכי (מוטה) גור/חטיבת הראל
מרדכי (מוטה) גור/עמק בית שאן
עמק בית שאן /יעקב דורי
משה דיין/עמק בית שאן
דם המכבים/תלתן
תלתן/ד''ר משה סנה
לבונה /פיקוס
לבונה /לימון
עמק דותן/לבונה
ערער/עמק דותן
קניון עזריאלי מודיעין
שדרות החשמונאים/לב העיר
שאלות ותשובות לגבי קו 27
מתי מתחיל לפעול קו 27?
קו 27 מתחיל לפעול ב-07:15 בראשון, שני, שלישי, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 27 מפסיק לעבוד?
קו 27 מפסיק לפעול ב-14:45 בשישי
מתי מגיע קו 27?
כדי לראות מתי קו חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 27 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 27 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 27 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 27 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 27
קו האוטובוס 27, פועל בימים ראשון עד חמישי. שעות הפעילות הרגילות: 07:15 - 18:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 07:15 - 18:50 | 30 |
ב׳ | 07:15 - 18:50 | 30 |
ג׳ | 07:15 - 18:50 | 30 |
ד׳ | 07:15 - 18:50 | 30 |
ה׳ | 07:15 - 18:50 | 30 |
ו׳ | 07:50 - 14:45 | 415 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל27 (מ מוריה/הכרמל), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 27
תעריף הנסיעה ב27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) של קווים (Kavim) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
27 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 27 היא מוריה/הכרמל והתחנה האחרונה היא שדרות החשמונאים/לב העיר.
קו 27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) פועל בימי חול.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 27. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 27.
מעקב אחר קו האוטובוס 27 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 27 (חשמונאים←מודיעין-מכבים-רעות) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 27 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 27 ב-ישראל
27 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 258 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->ת.מרכזית באר שבע/הורדה-באר שבע-10/ לוח זמנים
- 82 - בית ספר צוקים/שדרות עמק איילון-שוהם<->שד. עמק איילון/כיכר שקנאי-שוהם-20/ לוח זמנים
- 51 - הגיבורים/העלייה הראשונה-חדרה<->'מעפיל א-המעפיל-10/ לוח זמנים
- 63 - מצפה אילן מרכז-מצפה אילן<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-10/ לוח זמנים
- 885 - שדרות האמוראים/זכריה הנביא-בית שמש<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-23/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 479 - מסוף קרית אונו-קרית אונו<->ארבע עונות/חללי אגוז-לוד-20/ לוח זמנים
- 23 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-30/ לוח זמנים
- 632 - ת.מרכזית תל אביב קומה 6/רציפים-תל אביב יפו<->קידמה/התמדה-חריש-20/ לוח זמנים
- 246 - אהל שרה/בנין דוד-ביתר עילית<->גבעת התחמושת/שרגאי-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 796 - ביר אל סיכה-זמר<->מתנ''ס-עספיא-11/ לוח זמנים
- 177 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה-1#/ לוח זמנים
- 240 - חזון אי''ש/מנחת יהודה-מודיעין עילית<->אזור התעשייה-בני ברק-12/ לוח זמנים
- 132 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שד. מלכי ישראל/רחבת גדעון בן יואש-קרית גת-1#/ לוח זמנים
- 886 - גן הדסים/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->חניון שפירים/הורדה-בית דגן-10/ לוח זמנים
- 37 - גן הבנים/הבנים-אבן יהודה<->ת. רכבת בית יהושע-בית יהושע-10/ לוח זמנים
- 2 - אבני נזר/אור החיים-מודיעין עילית<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-20/ לוח זמנים
- 7 - אדמורי ויזניץ/אבא שאול-ביתר עילית<->בית כנסת סלונים/מפעל הש''ס-ביתר עילית-1#/ לוח זמנים
- 8 - רזיאל/זכריה-רמלה<->אבא אחימאיר/שמואל תמיר-רמלה-10/ לוח זמנים